Satisfyer Royal One smart vibrační kroužek

8 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Royal One smart vibrační kroužek

8 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
799
PLUSY:
  • Ovládání pomocí aplikace v telefonu
  • iOS i Android
  • Použitelný i bez aplikace
  • Super jemný silikon
  • Velmi flexibilní
  • Nabíjecí
MÍNUSY:
  • Vyšší cena
Popis produktu
Exkluzivní smart vibrační erekční kroužek od německé firmy Satisfyer, který pomáhá oddálit vyvrcholení u muže a naopak zintenzivnit potěšení ženy! To je Satisfyer Royal One.

Vibrační kroužek je vyroben ze super jemného medicínského silikonu, díky čemu je příjemný na dotek. Hrany jsou zaoblené, takže neřeže, netlačí a nedře ani jednoho z partnerů.

Ovládání

Ovládání je zabezpečeno dvěma způsoby. Pro ty, kteří si potrpí na klasiku, je tu výrazné tlačítko pro zapnutí a zároveň i přepínání mezi deseti vibračními módy.
Pro milovníky novinek je tu možnost spárování s mobilní aplikací (iOS, Android), ať už na telefonu, hodinkách nebo tabletu. Aplikace nabízí množství různých nastavení, vibračních módů, možnost nastavit si vlastní vibrační režimy, videochat, ovládání na dálku a mnoho dalších funkcí.

Nabíjení

Jelikož se jedná o prémiový produkt, chod zabezpečuje vestavěný akumulátor. Kroužek stačí připojit na magnetickou nabíječku a v průběhu pár hodin je kroužek znovu připravený k použití. Odpadá tak starost s neustálou výměnou baterií. Navíc díky akumulátoru, má kroužek mnohem delší výdrž a taktéž intenzita vibrací je vyšší než v případě klasických baterií. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.

*Značka Bluetooth® a loga jsou registrovanými značkami, které vlastní společnost Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání takovýchto značek společnosti EIS GmbH podléhá licenci. Označení Apple, logo společnosti Apple a Apple Watch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc. Název Android a logo jsou ochrannými známkami a vlastnictvím společnosti Google LLC. 
Recenze (1)
Milan
22.10. 2021
Zajímavý, víceúčelový
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7248
Délka: 7,5 cm
Průměr: 2,5 cm
Hmotnost: 51 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Flexibilní
Vibrace: Ano
Voděodolnost: Vodotěsný
Baterie: Nabíjecí
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...