Booty Call – Booty Beads kuličkový kolík 13 cm

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Booty Call – Booty Beads kuličkový kolík 13 cm

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 360 Kč
Cena:
319
Ušetříte: 41 Kč (11%)
PLUSY:
  • Široká základna pro bezpečné používání/ideální pro začátečníky
  • Unisex použití pro obě pohlaví
  • Hygienický silikonový materiál bezpečný pro tělo
  • Velmi flexibilní materiál pro snadné zavádění
Popis produktu
Dokonalý požitek z análních her? S kuličkovým kolíkem Booty Beads nic není nemožné! Nezáleží na tom, zda jste v této oblasti úplným nováčkem, nebo jste už dávno okusili, jak tyto hry chutnají... Tato pomůcka se postará o to, aby jste s ní experimentovali stále častěji.

Pružné, ohebné, strong> se stále více rozšiřujícím se průměrem... I těmito vlastnostmi se kolík vyznačuje. Zavádění je pohodlné a díky hladkému povrchu se s použitím lubrikantu dokonale klouže. Je ergonomicky navržený tak, aby ulahodil oběma pohlavím. Pánům stimuluje prostatu a ženy při dvojité penetraci navádí k úspěšnému nalezení bodu G, protože po zavedení do análního otvoru způsobuje zúžení pochvy.

Kolík má na svém konci širokou platformu, díky níž je zavedení bezpečné. Nemusíte se bát, že by sklouzl dovnitř celý, jelikož je navržený tak, aby tomuto problému zabránil. Po zavedení bezpečně drží na svém místě. Základna je navíc tvarovaná tak, aby nepřekážela partnerovi při vnikání do ženské pochvy.

Hygienický silikon, ze kterého je kolík vyrobený, napomáhá k tomu, aby jste svou hračku vždy udrželi v dokonalé čistotě. Materiál je 100% zdravotně nezávadný a bezpečný pro tělo. Navíc se snadno čistí a dezinfikuje, silikon totiž do sebe nevstřebává bakterie a nepodporuje jejich množení. Pomůcku snadno a rychle po každém použití vydezinfkujete čističem na erotické pomůcky. 

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6437
Barva: Černá
Délka: 13,0 cm
Použitelná délka: 12,0 cm
Průměr: 1,0 - 3,0 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Členitý
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Voděodolný
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.