Dr. Joel Triple Girth Ring

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Dr. Joel Triple Girth Ring

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
269
PLUSY:
  • Násada přidávající penisu na tloušťce
  • Výrazné členění dodá extra potěšení partnerce
  • Extra flexibilní materiál / přizpůsobí se na penis
Popis produktu
Násada navržená doktorem Joelem Kaplanem, který se již do roku 1993 věnuje pomoci mužům v intimní oblasti. Díky jeho výzkumu a vývoji erotických pomůcek jsou muži schopni dosáhnout lepší výkon, delší výdrž a celkově zlepšit své sexuální zdraví.

Návlek na penis Triple Girth Ring je navržený tak, aby dokonale přilnul na penis a vytvořil jakoby druhou kůži. Materiál je velmi flexibilní, přizpůsobí se všem tloušťkám penisu.Vnitřní průměr násady bez roztahování je 1,5 cm, její délka je 8,5 cm.

Použití návleku na penis:

Násadu můžete natáhnout těsně na kořen penisu, čímž penis částečně přiskřípnete, můžete oddálit ejakulaci a tím dosáhnout delší výkon.
Druhý způsob je, že násadu nasadíte těsně za žalud. Jelikož má návlek 3 výrazně rozšířené "patra", pokud se budou nacházet za žaludem, vaší partnerce okamžitě po proniknutí žaludu dopřejete výraznou tloušťku vašeho penisu a tedy i větší potěšení. Návlek přidá 1 cm tloušťky po celém obvodu.

Aby penis s násadou snadno vklouzl dovnitř vagíny, potřete žalud penisu a násadu z vnější strany lubrikačním gelem. Návlek je ze želatinového materiálu a bez promazání gelem se bude při používání zadrhávat... 

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6878
Délka: 8,5 cm
Použitelná délka: 8,5 cm
Průměr: 1,5 cm
Materiál: Želatinový
Povrch: Členitý
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...