Popis produktu
Lákavé, osvěžující aroma, praktické balení a univerzální použití – i tak by šel ve zkratce charakterizovat lubrikační gel od společnosti JO.
Lubrikant je na vodní bázi, díky čemuž je vhodný i na použití společně s kondomem nebo erotickými hračkami. Po nanesení přináší dlouhodobou vlhkost, není potřeba opakovaná aplikace. Sliznici zvlhčí, provoní a zneutralizuje tělesné pachy. Kromě vaginální penetrace tento přípravek oceníte i při orálním sexu – má jedlé složení a v ústech nezanechává umělou chemickou pachuť.
Aplikace je jednoduchá nejen díky praktickému dávkování. Gel se nanáší velice snadno, není lepkavý ani nestéká. Vodní báze sice do pokožky pronikne, ale po nanesení jsou kůže i sliznice jemné a vláčné. Po použití gel jednoduše smyjete vlažnou vodou.
Přípravek neobsahuje cukry ani umělá sladidla.
Objem: 30 ml – ideální balení na cesty
Složení: voda, glycerin, aroma, celulózová guma, parabeny
Recenze (0)