Vakuová pumpa Pump Up - Easy Touch Gun průhledná

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Vakuová pumpa Pump Up - Easy Touch Gun průhledná

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 670 Kč
Cena:
589
Ušetříte: 81 Kč (12%)
PLUSY:
  • Praktické a pohodlné pumpovací čerpadlo
  • Větší rozměry než u klasických pump
Popis produktu
Vakuová pumpa Pump Up – Easy Touch Gun je delší a má širší průměr než klasické pumpy na penis. Vnitřní délka válce, kde může penis růst, je až 22,5 cm, do tloušťky pumpa penis pustí až na velikost 5,5 cm.

Na vnější straně povrchu válce je po celé délce měřítko, abyste si mohli odsledovat o kolik vaše pýcha roste. Manžeta, která je umístěná na spodní straně, výborně obepne penis, abyste mohli začít vytvářet podtlak a nechat penis růst.

Vylepšené pumpovací čerpadlo v patentu tankovací pistole je tou nejpraktičtější volbou mezi manuálními čerpadly. Ovládá se jednoduchým taháním prstů k dlani. Pro dosažení výborných výsledků, tj. pro pořádné ztopoření penisu pumpujte vzduch z pumpy pomaleji, aby se penis stíhal dostatečně prokrvit.
Jakmile bude penis v rozměrech jaké požadujete (avšak v rozměrech o které je reálné penis pomocí pumpy zvětšit), případně začne být až příliš citlivý, jednoduše uvolněte podtlak pomocí tlačítka tlakového ventilu, aby se vzduch dostal zpět do válce.

Pro snadné vsunutí a vysunutí penisu z pumpy nezapomeňte použít lubrikační gel. Manžeta, která penis u kořene obepne totiž neklouže. Díky gelu penis bezbolestně a bezpečně vytáhnete ven. 
Pokud chcete dosáhnout ještě lepších výsledků, po napumpování nasaďte na kořen penisu erekční kroužek. Díky kroužku zafixujete krev v penisu, čímž prodloužíte erekci, zároveň oddálíte ejakulaci a dopřejete své partnerce delší milostné potěšení. 

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.

Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6969
Barva: Bílá
Délka: 24,0 cm
Použitelná délka: 22,5 cm
Průměr: 5,5 cm
Materiál: ABS
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: Bez vibrací
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.