ErectaVit Erection Stimulator tablety 2ks

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

ErectaVit Erection Stimulator tablety 2ks

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 240 Kč
Cena:
169
Ušetříte: 71 Kč (30%)
Popis produktu
ErectaVIt Erection Stimulator jsou tablety se speciálním složením určeným pro celkové zlepšení sexuálního výkonu. Kombinace jednotlivých složek z bylin a různých extraktů z celého světa, které slouží ke zvýšení sexuální citlivosti a touhy, prodlužují a hlavně zlepšují výkon.

Tablety ErectaVIt obsahují

L-Arginin, který má vliv na tvorbu spermií. Tribulus terrestris tzv. kotvičník zemní, který se využívá také v lékařství pro léčbu neplodnosti, impotence a erektilní dysfunkce. Zároveň zvyšuje libido
a hladinu testosteronu v krvi
. Schizandra čínská posiluje nervovou soustavu, působí antidepresivně a snižuje únavu. Zvyšuje odolnost organismu při zátěži. Maca, která má příznivý vliv na lidský organismus. Obsahuje velké množství různých prospěšných látek, vitamínů a kyselin. Maca zvyšuje sexuální výkon, zlepšuje plodnost a kvalitu spermií. V neposlední řadě tablety obsahují vitamín B3 a B6.

Dávkování

Pro začátek si zkuste dát pouze 1 tabletu pro otestování reakce těla. Užívejte 1–2 kapsle asi hodinu před požadovaným časem. Nikdy neužívejte více než 2 kapsle v průběhu 24 hodin. Nikdy nekombinujte s jinými stimulanty.

Obsah balení: 2 ks

UPOZORNĚNÍ

Tablety ErektaVit Erection Stimulator nejsou vhodné pro osoby trpící kardiovaskulárními onemocněními, vysokým krevním tlakem či přecitlivělostí na některou ze složek těchto kapslí.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6056
Efekt: Pilulky na erekci
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.