Fleshlight Flight Aviator

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Fleshlight Flight Aviator

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 1 710 Kč
Cena:
1 459
Ušetříte: 251 Kč (15%)
PLUSY:
  • Originál Fleshlight produkt
  • Menší a levnější než klasický Fleshlight
  • Díky průhlednému pouzdru uvidíte na svůj penis
Popis produktu
Masturbátor Fleshlight Flight s vnitřní texturou Aviator je menší verze klasického Fleshlight masturbátoru - je tedy ideální na cesty!

Vnitřek masturbátoru je vyroben z patentovaného materiálu Real Feel Super Skin, který imituje skutečnou pokožku. A to nejen na dotek. Díky svému složení se rychle zahřeje, což ještě více umocňuje pocit skutěčné vaginy.

Oproti běžným modelům Fleshlight je vstup do masturbátoru univerzální, t.j. neimituje vaginu ani zadeček. Je to prostě "pouze" kruhový otvor.

Vnitřní tunel modelu Aviator si asi nejépe představíte na fotkách ve fotogalerii. Úzké, cca 0,7 cm široké hrdlo, za kterým následuje "žebrovaně" členěný tunel. Ten je v některých částech mírně zúžený, jinde zase rozšířený. Žebrovaná struktura zabezpečí stimulaci od začátku do konce, po celé délce vašeho penisu.

Pokud by vám to nestačilo, Fleshlight masturbátory jsou navrženy opravdu důmyslně. Na konci se nachází uzávěr, díky kterému je možné regulovat si podtlak a sevření penisu přesně podle chuti. Stačí trochu přitáhnout a zažijete "sání" jaké nesvede ani ta nejzkušenější pornoherečka. :) Naopak při uvolnění nebo úplném odšroubování se celý masturbátor uvolní.

Samotné pouzdro ve kterém se masturbátor nachází je z tvrzeného plastu, ergonomicky tvarovaného tak, aby se dobře držel v ruce. Povrch je matný přičemž máte pocit, že držíte skutečně prémiový produkt. Vše je pevné, nic nevrže, neodstává, tak jak to má u takových produktů být.

TIP: Zkuste před masturbací vytáhnout fleshlight z pouzdra a vložit jej na pár minut do teplé vody (nikoliv horké). Celý se zahřeje a vy tak při masturbaci dosáhnete ještě realističtějšího pocitu.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6224
Barva: Bílá
Délka: 20,0 cm
Použitelná délka: 20,0 cm
Průměr: 7,0 cm
Tvar: Univerzální
Materiál: CyberSkin
Povrch: Žebrovaný
Vibrace: Bez vibrací
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.