Fleshlight Flight Pilot

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Fleshlight Flight Pilot

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 1 770 Kč
Cena:
1 429
Ušetříte: 341 Kč (19%)
PLUSY:
  • Špičkový realistický materiál
  • Menší než klasický Fleshlight
  • Elegantní design
  • Snadné čištění
  • Skvělá vnitřní textura zaručující neuvěřitelné pocity
Popis produktu
Flight od Fleshlight je model masturbátoru inspirovaný větším "bratrem" originál Fleshlight. Flight je o něco menší, na délku má 20 cm, šířku příjemných 7 cm a je vhodný pro pány disponujícím menším penisem, případně pokud hodně cestujete, zabere méně místa v batohu.

Design tohoto modelu je opravdu špičkově propracovaný. Černé pouzdro je velmi elegantní, matné a samozřejmě protiskluzové, aby vám v ruce neklouzalo ani po použití lubrikačního gelu. Používejte lubrikant jen na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.

Samotný masturbátor má uvnitř pouzdra neutrální vstup, t.j. tenkou dírku. Je tak pouze na vás, jestli si v ní představíte vaginu, zadeček nebo ústa, užít si můžete všechny.

Materiál

Mezi nejdůležitější prvky patří vnitřní tunel. Ten je v tomto případě skutečně "zničující" v nejlepším slova smyslu, protože je tenký, plný horizontálních a vertikálních výstupků, měkkých "špičáků! (tak, aby to bylo příjemné:)) a bublinek. Stimulovaný tak bude každý milimetr vašeho penisu.
Fleshlight Flight Pilot doporučujeme především mužům, kteří chtějí trénovat delší výdrž při sexu. Když se naučíte ovládat svůj orgasmus s tímto masturbátorem, při sexu nebudete mít žádný problém uspokojovat partnerku tak dlouho, jak si jen bude přát!
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5045
Barva: Bílá
Délka: 20,0 cm
Použitelná délka: 20,0 cm
Průměr: 7,0 cm
Tvar: Univerzální
Materiál: CyberSkin
Povrch: Strukturovaný
Vibrace: Bez vibrací
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.