Fleshlight Turbo Ignition Ice Blue

DOPRAVA
ZDARMA

Fleshlight Turbo Ignition Ice Blue

DOPRAVA
ZDARMA
Běžná cena: 2 270 Kč
Cena:
1 839
Ušetříte: 431 Kč (19%)
Popis produktu
Fleshlight Turbo je zcela nová série masturbátorů Fleshlight, nejprodávanější značky pánských masturbátorů na světě. To zaručuje ten nejlepší možný materiál a špičkové provedení poskytující zážitek, někdy dokonce lepší než skutečný sex.

Oproti předchozím modelům Fleshlight (Classic/Vortex, Stamina, Girls) je materiál průhledný (stejně tak tuba), o něco jemnější a zároveň méně realistický. Jestli je to výhoda nebo ne, ťežko posuzovat. Každopádně ještě lépe klouže a je měkčí.

Vnitřní struktura

Samotný vnitřek masturbátoru můžeme rozdělit na tři části. Jelikož se jedná o model "blow job" těmi částmi jsou - rty, jazyk a hrdlo.
Přechod mezi rty a hrdlem (viz. obrázek) je mimořádně úzký, cca 1 cm. Když ním proniknete, dostanete se do hrdla, které v případě Turbo Thrust je extra úzké a v kombinaci s regulací podtlaku zažijete pocit, který by vám nedopřála ani ta nejlepší pornoherečka :). Hrdlo je v jakoby spirále, přičemž na bocích jsou malé kruhové výstupky. Čím dále pronikáte, tím je hrdlo užší a užší.

Jak už bylo vzpomenuto výše, Fleshlight disponuje regulací podtlaku (sání). K tomu slouží uzávěr na druhém konci. Stačí ho mírně povolit a podtlak se uvolní. Při úplném uvolnění pocítíte jemné sání, při úplném uzavření mimořádně silné sání. Takže je jen na vás, co máte rádi a na co máte zrovna chuť.

Obal je už tradičně jako při jiných Fleshlightech z pevného plastu. Je poměrně masivní a dobře se drží v ruce. V tomto konkrétním případě je celý průhledný.

Pokud máte rádi orál, tento model masturbátoru je přesně pro vás!

TIP: Začněte masturbaci s úplně uvolněným uzáverěm na regulaci podtlaku. Postupně ho pomalu utahujte až do úplného uzavření při vyvrcholení.

Velikost

  • Délka i s obalem: 25 cm
  • Průměr s obalem (vrchní část): 9,5 cm
  • Průměr s obalem (spodní část): 6 cm
  • Délka vaginy: 23 cm
  • Průměr vaginy (vrchní část): 9 cm
  • Průměr vaginy (spodní část): 4,5 cm

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5473
Barva: Modrá
Délka: 25,0 cm
Použitelná délka: 23,0 cm
Průměr: 9,5 - 6,0 cm
Tvar: Univerzální
Materiál: CyberSkin
Povrch: Strukturovaný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:
Dušan
22.10. 2021
Skvělá věc. Mám již třetí Fleshlight a je třeba říci, že ve srovnání s Girls vyžaduje více maziva a rychleji se zahřívá při použití, což je dobré.
Jakmile se zahřál, bylo to lepší než skutečný orál. Kéž by to moje žena uměla taky 😃

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.