Tenga Spinner - Tetra

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Tenga Spinner - Tetra

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Barevné varianty:
Oranžová
Cena:
799
PLUSY:
  • Jedinečná horizontální stimulace
  • Pružný a příjemný materiál
  • Jednoduchá údržba a čištění
  • Vzorek lubrikantu součástí balení
MÍNUSY:
  • Vzorek lubrikantu je pouze na 1 použití
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
50+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Tenga Spinner je nejnovější (2021) přírustek do "rodiny" pánských masturbátorů japonské značky Tenga. Spinner přichází v šesti provedeních, přičemž kromě barvy se liší hlavně vnitřní strukturou. Jednotlivé varianty jsou pojmenovány podle geometrických tvarů.

​Vnitřní strukturu modelu Tetra tvoří malé vystouplé plochy a hrbolky s jemnými okraji. Tyto "dlaždice" jsou uspořádány do tvaru spirály, což umožňuje výraznější sevření a otáčení masturbátoru při masturbaci. Pokud toužíte po co nejintenzivnějším uspokojení a větší výdrži, zkuste ho použít se španělskými muškami Extreme Men, které najdete v naší nabídce. 

Vstup do masturbátoru je univerzální, t.j. není to vagina, anál ani ústa. Otvor ale rozhodně není obyčejný, pro lepší stimulaci žaludu je z vnitřní strany pokrytý výstupky ve tvaru trojúhelníků.

Samotný masturbátor je vyroben ze želatinového materiálu s pevnou "strunou" uprostřed. A právě tato struna umožňuje rotační pohyb celého těla masturbátoru při pohybech nahoru dolů. Jednoduše při pohybu směrem dolů se masturbátor otáčí ve směru hodinových ručiček, při pohybu nahoru se otáčí v protisměru hodinových ručiček.
 
Masturbace je tak velmi příjemná a pohodlná a pokud bychom to měli porovnat s jinými masturbátory v podobné cenové kategorii, Tenga Spinner je jednoznačně jeden z nejlepších, jaké na trhu existují. Malý, nenápadný, zato ale velmi výkonný a návykový masturbátor za skvělou cenu.

Jak funguje Tenga Spinner?

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7322
Délka: 13,0 cm
Použitelná délka: 13,0 cm
Průměr: 4,5 cm
Hmotnost: 131 g
Tvar: Univerzální
Materiál: CyberSkin
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...