Lelo Sila fialová

Lelo Sila fialová

PLUSY:
  • Velký a hluboký otvor na větší klitoris
  • Ohebný otvor, který se přizpůsobí křivkám a při používání netlačí
  • Důkladnější uspokojení
  • Výkonný a tichý motorek
  • Dobíjecí
  • Hedvábně jemný medicínský silikon nedráždí intimní partie
  • 100 % vodotěsná konstrukce - vhodná i k ponoření pod vodu
  • Diskrétní úložné pouzdro v balení
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
10+ zákazníků zakoupilo
Popis produktu
Značka Lelo ve svých produktech kombinuje eleganci, kvalitu, luxus a potěšení. Tentokrát tyto vlastnosti přetavila do bezdotykového stimulátoru klitorisu s názvem Sila. Elegantní erotická hračka vás na první pohled dostane svým vzhledem. Už při prvním vyzkoušení si ji zamilujete natolik, že ji nebudete chtít dát z ruky!

V naší nabídce najdete od značky Lelo také bezkontaktní stimulátory klitorisu Sona. V čem je tedy Lelo Sila jiná? Rozdíl je vidět na první pohled v jejím tvaru, ale to hlavní čím se odlišuje, je větší otvor na klitoris.

Lelo Sila je v první řadě vhodná pro ženy, které mají větší klitoris a klasické stimulátory s menším otvorem je nedokáží dostatečně uspokojit. Otvor na Lelo Sila je větší a také hlubší. Zároveň je její tvar více přizpůsobený poloze "do dlaně". Samotný otvor na klitoris je dobře ohebný, pružný, při používání vás nebude tlačit a poddá se křivkám vašeho těla.

Použití bezkontaktního stimulátoru Lelo Sila

Stimulátor před každým použitím důkladně umyjte a vydezinfikujte, až poté je připravený k použití. Následně prsty roztáhněte pysky a nechte vyklouznout klitoris, který vložíte do otvoru Lelo Sila.
Teprve po přiložení na klitoris stimulátor zapněte a postupně si vyberte z několika stimulačních režimů.

Motorek stimulátoru je dobíjecí, diskrétně tichý a poskytuje silný výkon. Pro plný výkon ho stačí nabíjet po dobu 2 hodin. Stimulátor je vyroben z hypoalergenního medicínského silikonu, který je při doteku s pokožkou hedvábně jemný. Konstrukce vibrátoru je plně vodotěsná, vhodná i do vany, k ponoření pod vodu.

Na výběr máte z 8 stimulačních režimů, přičemž každý si ještě můžete tlačítky + a - násobně zesílit či zeslabit. Vybrat si tak můžete intenzitu potěšení přesně pro vás. Ovládá se jednoduše
a intuitivně pomocí 3 tlačítek umístěných na zadní straně. Navíc, když Lelo Sila vypnete při svém oblíbeném nastavení, ona si to zapamatuje a při opětovném zapnutí se spustí váš oblíbený režim. Vyzkoušejte stimulátor Lelo Sila v kombinaci se stimulačním gelem na klitoris a orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat!

Luxusní balení je ideální jako sexy dárek pro ženu. Najdete v něm také neprůsvitné sametové pouzdro pro uskladnění. Erotickou pomůcku doporučujeme před každým vložením do pouzdra důkladně vyčistit a vydezinfikovat, aby se na něj nepřenesly bakterie, které by se pak následně opakovaně přenášely na pomůcku.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.

CESTA K ORGASMU VEDE PŘES LELO SILA


 
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7680
Délka: 7,5 cm
Hmotnost: 105 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Zahnutý
Vibrace: 8 druhů vibrací
Hlučnost <50 db
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...