Satisfyer 1 Next Generation

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer 1 Next Generation

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 971 Kč
Cena:
699
Ušetříte: 272 Kč (28%)
PLUSY:
  • Vylepšená funkčnost - tlačítka + a -
  • Silnější výkon a zároveň tišší
  • Bezdotyková stimulace klitorisu
  • Až 11 úrovní intenzity
  • 100 % vodotěsný
  • Silikonový materiál
  • Doba provozu až 120 minut
5,0
na základě 1 hodnocení
1500+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Nový vylepšený Satisfyer série 1 - Next Generation přichází s lepším výkonem, vylepšeným ovládáním a v neposlední řadě s novým luxusnějším designem.

Satisfyer 1 Next Generation je unikátní stimulační přístroj pro ženy, které mají v oblibě klitorisový orgasmus. Díky tomuto pomocníkovi dosáhnete nespočetného množství vyvrcholení v intenzitě, jakou jste dosud nepoznaly.

OvládÁNÍ

Měkká hlava s otvorem do kterého vsunete klitoris, je vyrobena ze silikonu, který je zcela bezpečný pro vaše tělo. Satisfyer 1 Next Generation nabídne až 11 stimulačních módů, které již u tohoto modelu můžete přepínat i samostatnými tlačítky + a - (přidávat či ubírat intenzitu).

PoužitÍ

Pomozte si prsty a nechte vykouknout klitoris. Následně druhou rukou přiložte nasávací hlavici na klitoris, aby byl klitoris uvnitř sací hlavice. Pokud je to potřeba, přitlačte hlavici mírně na klitoris tak, aby byl úplně nasátý. Při prvním použití stimulátoru možná budete muset ideální polohu chvíli hledat, avšak při správném nasazení je tento bezdotykový stimulátor extra tichý!
Při používání myslete na to, že i mnoho dobrého může škodit, a tak tento bezdotykový stimulátor používejte vždy maximálně 20 minut. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.

Voda

S bezdotykovým stimulátorem klitorisu Satisfyer 1 Next Generation se nemusíte vyhýbat ani vaně nebo sprše. Tento stimulátor je 100 % vodotěsný, můžete ho proto používat i přímo ponořený ve vodě.

Satisfyer 1 Next Generation je narozdíl od vyšších modelů Satisfyer Pro Penguin a Satisfyer Pro Deluxe na klasické tužkové baterie. Může to být výhoda i nevýhoda. Pokud jej budete chtít používat opravdu často, nevyhnete se pravidelné koupi baterií.
Recenze (1)
Hana
Hodnoceno 22.10. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
Upřímně řečeno, nevěřila jsem recenzím, že žena může vyvrcholit za méně než minutu. Ale je to pravda. Stačila půlminuta. Doporučuji všemi deseti.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5651
Délka: 14,3 cm
Hmotnost: 88 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 11 módů
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: 2 × AAA baterie
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...