Satisfyer Pro 2 Generation 2 fialová

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Pro 2 Generation 2 fialová

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Barevné varianty:
Zlatá % Modrá %
Cena:
1 349
PLUSY:
  • Nová generace s výrazně silnějším motorkem
  • Velmi tichý chod
  • Bezdotyková stimulace klitorisu
  • Větší rozměry - skvěle padne do ruky
  • Až 11 úrovní intenzity
  • Dobíjecí - nejsou potřeba baterie
  • Doba provozu až 2 hodiny
  • 100 % vodotěsný
  • Silikonový materiál sací hlavice
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
100+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Originální produkt značky Satisfyer, nyní ve vylepšené verzi Next Generation - bezdotykový stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Next Generation dobíjitelný pomocí magnetického USB. Satisfyer Pro 2 Next Generation má až o 90 % tišší chod, po zapnutí ho téměř vůbec neslyšíte, rozdíl mezi jednotlivými typy pulzací je výrazně rozpoznatelnější a silnější než dosud!

Dopřejte si neuvěřitelný zážitek bez mechanické stimulace klitorisu. Stačí do otvoru tohoto revolučního stimulátoru vložit klitoris, zapnout jej a nechat se unášet. Až 11 různě pulzujících druhů sání vás pohltí. To, co vám doteď uměl dopřát jen váš partner, je nyní plně i ve vašich rukou!

Použití

Ergonomicky tvarovaný stimulátor Satisfyer Pro 2 USB výborně padne do ruky a velmi snadno se používá. Při správném nasazení ho téměř vůbec neslyšíte. Na začátek si pomozte prsty, nechte vykouknout klitoris a přiložte na něj sací hlavici. Pokud se vám zdá, že je stimulace nedostatečná, což se může stát především na začátku, než se seznámíte s používáním, přitlačte hlavici více na klitoris a najděte si tu správnou polohu.

Velkou výhodou je 100 % vodotěsnost. To znamená, že pokud máte chuť, můžete si tohoto miláčka vzít s sebou klidně i do vany. Bez problémů zvládne plné ponoření pod vodu.

Sací hlavice je vyrobena ze 100% medicínského silikonu, tělo stimulátoru je vyrobeno z ABS plastu.

Ovládání

Satisfyer Pro 2 Next Generation má nový typ ovládání. Zapíná / vypíná se samostatným tlačítkem, jednotlivé intenzity si přepínáte tlačítky + a -. Pokud chcete Satisfyer Pro 2 Next Generation okamžitě vypnout, už nemusíte přecházet jednotlivé intenzity, stačí jen pár sekund podržet tlačítko On / Off a sám se vypne.

Nabíjet tuto magickou erotickou pomůcku lze prostřednitcvím magnetického USB kabelu. Doba nabíjení je přibližně 2 hodiny. Po plném nabití je stimulátor připraven na 30 minut intenzivního zážitku.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7951
Délka: 16,0 cm
Průměr: 4,0 cm
Povrch: Členitý
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 11 módů
Hlučnost 42 - 66 db
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...