Satisfyer Pro Plus Vibrator

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Pro Plus Vibrator

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 1 360 Kč
Cena:
1 229
Ušetříte: 131 Kč (10%)
PLUSY:
  • Bezdotyková stimulace klitorisu
  • Unikátní kombinace tlakových vln a vibrací
  • 11 tlakových módů + 10 vibračních módů
  • 2 samostatné motorky + samostatné ovládání každého z nich
  • 100 % vodotěsný
Popis produktu
Unikátní stimulátor klitorisu, který funguje na principu tlakových vln, je nyní doplněn o klasické vibrace. Dopřejte si ještě větší prožitek se sacím stimulátorem Satisfyer Pro Plus Vibrator na klitoris.

Tvar této erotické pomůcky připomíná zaoblené a otočené písmeno L. Design je navržen s přihlédnutím na pohodlné použití pro sólo hru i dovádění s partnerem. Stejně jako u klasických Satisfyer bez vibrací má i tento vibrátor až 11 intenzit tlakových vln. To, co jej odlišuje je + 10 intenzit vibrací, které si můžete zapnout samostatně nebo společně s tlakovými vlnami. Kombinace tlaku a vibrací vytváří unikátní stimul klitorisu, výsledkem je silný a rychlý nástup orgasmu. Pohodlné ovládání 2 samostatných motorků se samostatnými tlačítky vám umožňí přepínat si mezi módy tak, jak je vám to zrovna příjemné.

Vibrátor Satisfyer Pro Plus má vysoce výkonný motorek, jehož síla je dána právě nabíjením (pomocí USB). K plnému nabití potřebuje 2 hodiny a následně vám už nic nebrání vychutnat si s touto erotickou pomůckou potěšení i na těch nejsilnějších módech. Nabíjecí USB kabel je součástí balení.

Samotná sací hlavice je vyrobena ze silikonu, který je tím nejkvalitnějším materiálem, z jakého v současnosti může být erotická pomůcka vyrobena. Pokud máte chuť ještě více zvýšit citlivost klitorisu, případně zvětšit jeho rozměry, zkuste do něj vetřít stimulační gel na klitoris. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat! :) Pokud se pro vibrátor Satisfyer Pro Plus rozhodnete, můžete jej použít dokonce i ve sprše nebo ve vaně, je totiž 100 % vodotěsný!

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5863
Barva: Bílá
Délka: 13,0 cm
Průměr: 2,6 - 4,8 cm
Hmotnost: 143 g
Materiál: Silikon
Povrch: Členitý
Flexibilita: Zahnutý
Vibrace: 11 tlakových módů + 10 vibračních módů
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:
Petra
22.10. 2021
Všechno super

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.