Womanizer Starlet fuchsiový

DOPRAVA
ZDARMA

Womanizer Starlet fuchsiový

DOPRAVA
ZDARMA
Cena:
2 299
PLUSY:
  • Poměr cena / kvalita - originální produkt značky Womanizer
  • Kombinuje funkci sání a vibrací zároveň
  • Bezdotykové uspokojení klitorisu
  • Špičková kvalita / Luxusní produkt
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
25+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Značka Womanizer přišla jako první na světě na trh s unikátním bezkontaktním stimulátorem klitorisu. Tato skvělá pomůcka je určena skutečně pro každou ženu bez rozdílu. Womanizer Starlet je menší variantou klasických velkých Womanizerů. Rozdíl je pouze v tom, že je menší, vhodnější na cesty a cenově výrazně dostupnější!

Womanizer Starlet má výkonný sací motorek, který kombinuje funkci sání s pulzujícími vibracemi. Na klitorisu tak pocítíte nový stupeň potěšení připomínající orální sex.

Starlet je anatomicky tvarovaný, aby byl použitelný pro všechny velikosti klitorisu. Stačí roztáhnout pysky, sací otvor Womanizeru přiložit na klitoris tak, aby se do něj schoval a následně zapnout. Okamžitě pocítíte příjemné tlakové vlny sající klitoris a k tomu si můžete zvolit jednu
ze 4 rychlostí vibrace.
Kdo chce své potěšení ještě znásobit, ideální volbou bude vmasírovat před použitím do klitorisu stimulační gel.

Tento diskrétní miláček padne skvěle do ruky a snadno se ovládá pomocí tlačítka umístěného na zadní straně. Motorek je opravdu velmi výkonný, dobíjí se pomocí přiloženého USB kabelu. Díky nabíjení dosáhnete mnohem lepších výsledků, než s erotickými hračkami na baterie. Womanizer Starlet vám je po nabití k dispozici na plných 30 minut i na tom nejvyšším stupni intenzity.

Sací hlavice je vyrobena ze 100% silikonu, který je zcela zdravotně nezávadný a vhodný i pro alergiky a osoby s citlivou sliznicí.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6116
Délka: 8,5 cm
Hmotnost: 70 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 4 úrovně intenzity
Ovládání: Tlačítko
Baterie: Nabíjecí
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...