Hot Wax kapající svíčky 3 ks

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Hot Wax kapající svíčky 3 ks

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
199
PLUSY:
  • Určené pro zkušené / teplejší vosk
  • Vyrobené z netoxického vosku
Popis produktu
Nenápadné svíčky, o kterých nikdo kromě vás nebude tušit, na co je chcete použít. Představují pomůcku, vhodnou pouze do rukou zkušených a odhodlaných milenců. Pokud rádi objevujete nové zážitky a postel je pro vás místo, kde jste otevřeni experimentům, je tato pomůcka přesně pro vás.

V balení najdete 3 různobarevné svíčky, jejichž stékající vosk při kontaktu s pokožkou přinese namísto utrpení slast, jakou jste dosud nezažili.

Hořící plamen vás přinutí být neustále v pozoru a tužebně očekávat, co následující chvilky přinesou. Pokud svou polovičku navíc svážete a nasadíte ji/mu pouta, dostane se vám pocitu dominance, že máte její/jeho „osud“ ve svých rukách, díky čemu zažijete nevídané vzrušení.

Vosk po několika sekundách začne zasychat a v tekutém stavu při kontaktu s pokožkou nezpůsobuje popáleniny. Můžete si tak partnerovo tělo vyzdobit netradičním, ale o to víc dráždivým způsobem. Po úplném zaschnutí vosk z pokožky jednoduše sloupnete.

Použití

Zapalte svíčku a počkejte, než vosk začne měknout. Držte ji mírně nakloněnou 15–20 cm nad partnerovým tělem a nechte vosk kapat na pokožku. Před prvním použitím otestujte partnerovu reakci na části těla, která není tolik citlivá (např. hřbet ruky). Poté začněte svíčkou postupně přecházet přes trup, břicho a pozorujte, jaké to je dráždit svou polovičku tímto spalujícím živlem.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7071
Délka: 17,5 cm
Použitelná délka: 17,5 cm
Průměr: 1,7 cm
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...