Magic Motion - Smart Magic Vini vibrační vajíčko

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Magic Motion - Smart Magic Vini vibrační vajíčko

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 499
PLUSY:
  • Rozšířené funkce ovládání pomocí speciální aplikace
  • Nabíjecí motorek / silný výkon
  • Na plné nabití je výdrž baterie až 75 minut
  • Silikonový materiál vhodný i pro velmi citlivé intimní sliznice
Popis produktu
Hravé a nenápadné vibrační vajíčko, které se rázem promění v kouzelnou mašinku přinášející pořádnou slast! Extra silný výkon, velká nabídka vibrací, hebký silikonový materiál a to nejlepší, můžete ho používat kdekoliv a kdykoliv budete mít chuť! Jednoduchou aplikací vajíčko spárujete se svým či partnerovým mobilem a vychutnáte si vzrušující požitek třeba i na veřejnosti, aniž by někdo kolem vás něco tušil! Díky aplikaci se dokážete spojit s vaší polovičkou, i když budete každý na opačném konci světa. Vložte tedy svůj orgazmus do rukou partnera, i když jste daleko od sebe....

Vibrační vajíčko je nabíjecí a na jedno nabití vám dopřeje až 75 minut nepřetržitého výkonu. K jeho chodu nejsou potřeba žádné baterie. Jeho plné nabití trvá jenom 1 hodinu.

Výkon motorku dokáže velice mile překvapit. Na výběr máte z nesčetného množství vibračních režimů – plynulé vibrace, pulzování, střídání intenzity, atd... , které vám poskytne bezplatná aplikace. Tato je kompatibilní s Androidem či IOS operačním systémem. Aplikace v sobě ukrývá klasické vibrace či pulzace, ovládání kreslením prstů po displeji, spárování s vaší oblíbenou písničkou, jejíž rytmem bude vajíčko vibrovat, a mnoho dalších možností...
Intenzivní vibrace uspokojí i náročnější ženy a nespornou výhodou je i tichý chod. Z vajíčka se tak stává diskrétní pomůcka, kterou můžete použít bez jakýchkoliv obav kdekoliv.
Vajíčko dokážete ovládat i bez aplikace, tlačítkem v jeho šňůrce. Vyberete si ze 7 různých režimů vibrování.

Vajíčko představuje hygienickou pomůcku, která se lehce udržuje v čistotě. Heboučký silikonový povrch oceníte nejen při jeho zavádění, ale i při čištění. Nakolik jde o 100% zdravotně nezávadný materiál, vajíčko snadno zbavíte nečistot a bakterií pomocí čisté vody a dezinfekce na erotické pomůcky. 

Konstrukce je navíc 100% vodotěsná, takže jej můžete používat i ve vaně či sprše.

Velikost vajíčka dovoluje experimentovat s jeho možnostmi a funkcemi. Kromě dráždění bodu G jej můžete využít na procvičování Kegelových cviků, stimulaci klitorisu, dráždění bradavek či jiných erotogenních zón na těle.

Rozměry vajíčka: 27x37x95mm 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7274
Délka: 23,7 cm
Použitelná délka: 9,5 cm
Průměr: 3,7 cm
Hmotnost: 58 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebný
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: Nabíjecí
Doba nabíjení: 1 hodinu
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...