Interchangeable Weighted Kegel Set

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Interchangeable Weighted Kegel Set

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 149
PLUSY:
  • Vyměnitelné Venušiny kuličky pro začátečnice i zkušené
  • Váha jedné kuličky od 20 až do 45 g
  • Celkem až 20 kombinací použití
  • Bezpečný antialergický silikonový materiál
Popis produktu
Milé dámy, přinášíme vám krásnou, designovou sadu závaží, určených na cviky pánevního svalstva.

Balení je velmi krásné, proto jej můžete darovat například kamarádce, která je po porodu, nebo své mamince. Cvičný set je určený pro začátečníky, ale také pro pokročilé.

Balení obsahuje barevné kuličky/závaží a dvě flexibilní, elastická poutka. Pomocí barev je budete moci snadněji rozlišovat a budete si umět vybrat přesně ty, které budete potřebovat. V balíčku najdete 6 závaží určených přizpůsobenému tréninkovému plánu. Když budete kuličky kombinovat společně s poutky určenými na jedno nebo dvě závaží, vaše svaly získají pružnost. Závaží mají hmotnost od nejnižších 20 g až po nejvyšších 45 g.

Tato kvalitní závaží jsou z hypoalergenního, silikonového materiálu, který je bezpečný i zdravotně nezávadný. Materiál neobsahuje žádné vůně a ftaláty, tím pádem je můžete bezpečně používat na své intimní partie, neporuší zdravou, intimní bariéru.

Tato sada vám zaručí desítky možných kombinací, které můžete střídat během Kegelových cviků. Pomocí cviků si zlepšíte sexuální uspokojení a budete posilovat pánevní svaly. 

Použití kuliček je následující: Začátečnicím radíme, aby na úvod vložily do vagíny poutko se dvěma lehčími kuličkami, tak zaberou větší prostor a snadněji je vevnitř udrží. V případe, že závaží neudržíte, zkuste najít správnou kombinaci hmotností. Pro pokročilejší zákaznice doporučujeme sáhnout po těžších závažích. Později, když se vám povede kuličky udržet, můžete začít s jejich používáním na denní bázi, protože jsou velmi diskrétní, a dokonce i voděodolné. Tím pádem se nemusíte vůbec omezovat a můžete je mít i během plavání. Radíme začít nejlehčími kuličkami a postupně zvyšovat váhu. Když už je v sobě udržíte, můžete začít s Kegelovými cviky.

Před použitím kuličky opláchněte vlažnou vodou, případně můžete použít i dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7566
Délka: 15,3 cm
Použitelná délka: 10,3 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebný
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...