The Naturals Double Penetrator dildo

4 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

The Naturals Double Penetrator dildo

4 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
499
PLUSY:
  • Dvojitá penetrace současně
  • Rozměry vhodné i pro začátečníky
  • Neobsahuje ftaláty ani latex
  • Vysoce realistické provedení
Popis produktu
Proč si vystačit jen s jedním penisem, když si můžete užít zábavu hned se dvěma najednou! Znásobte své potěšení s tímto dvojitým dildem na vaginální a anální penetraci zároveň - The Naturals Double Penetrator.

Dildo je vyrobeno s důrazem na detail. Je vysoce realistické, má vystupující žíly na povrchu, umně tvarovaný žalud a uzdičku, při bližším pohledu je navíc "pokožka" jakoby zvrásněná, jako je tomu u skutečného penisu. Materiál dilda je velmi pružný ale na dotek neklouže. Pro příjemné zavádění je nutné použít lubrikační gel, nejlépe ten přímo určený pro anální styk. Anální lubrikant totiž na vzduchu vysychá pomaleji, než klasický lubrikační gel, a tak ho stačí během styku nanést méněkrát.

Větší penis tohoto dvojitého dilda má délku 11,5 cm a průměr 3,5 cm. Užší anální penis, je delší, má délku 11 cm a průměr v jeho nejširší části má okolo 2,5 cm. Tyto rozměry jsou proto vhodné spíše pro začátečníky nebo již zkušené ženy, které chtěji zkusit dvojitou penetraci současně.

Materiál dilda neobsahuje ftaláty ani latex, je antibakteriální a netoxický, díky použité patentované technologii Sil-A-Gel od značky Doc Johnson.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6308
Délka: 14,5 cm
Použitelná délka: 11,5 cm
Průměr: 3,5 / 2,5 cm
Materiál: ABS
Povrch: Mírně žilnatý
Flexibilita: Flexibilní
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...