The Swan Curve Squeeze control modrý

DOPRAVA
ZDARMA

The Swan Curve Squeeze control modrý

DOPRAVA
ZDARMA
Cena:
2 399
PLUSY:
  • Unikátní způsob ovládání
  • Možnost vytvořit si vlastní vibrační rytmus
  • Hypoalergenní silikon
  • 100 % vodotěsný
  • Dobíjecí = silný výkon motorku
  • Kvalitně zpracované pouzdro součástí balení
  • Špičkový produkt vhodný i jako erotický dárek
MÍNUSY:
  • Lubrikant není součástí balení
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
50+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Tento na první pohled jednoduchý vibrátor ukrývá mnohem více, než byste čekali. Vibrátor The Swan Curve Squeeze je skvělou erotickou pomůckou pro každého, kdo miluje orgasmy způsobené stimulací bodu G, drážděním klitorisu nebo jakékoliv erotogenní zóny těla.

Vibrátor je vyroben ze 100 % silikonu. Nezapáchá, nedráždí vnitřní sliznici, ani nezpůsobuje alergické reakce. Rychle se zahřeje na tělesnou teplotu, na dotek je jemný jako hedvábí a je to nejkvalitnější materiál, jaký lze v současnosti k výrobě sexuálních pomůcek použít.
Klasické silikonové vibrátory mají ovládací část většinou z ABS plastu. Plast je všeobnecně chladný, tvrdý a nepřizpůsobivý materiál. Z toho důvodu jsou takové vibrátory částečně limitované. To ale neplatí pro vibrátor The Swan Curve Squeeze, ten je totiž po celé své délce vyrobený ze silikonu.
To znamená, že ho můžete používat z obou stran!

Tvar vibrátoru je přirozeně zaoblený, oba konce jsou zakulacené, aby při vsunutí do vaginy docházelo k přímému střetu s bodem G a výsledkem byl silný, u některých žen i mokrý orgasmus. Celková konstrukce vibrátoru je ohebná, takže se dostane opravdu všude.

Ovládání vibrátoru The Swan Curve Squeeze control

Velkou inovací je ovládání vibrací. Značka Swan u svých produktů používá technologii "Squeeze-Me" - doslova "stlač mě", což přesně vystihuje ovládání vibrátoru. Zepředu má vibrátor nenápadné vystupující tlačítko, které stačí podržet 3 sekundy pro zapnutí / vypnutí. To, že je zapnutý zjistíte tak, že 2x zavibruje a tlačítko začne blikat.

Ovládání stlačením

Vibrace ovládáte stláčením boků vibrátoru (jako je znázorněno na druhém obrázku).
To znamená, že si můžete vibrátor vložit například do vaginy a stláčením stehen k sobě ovládat vibrace. Nebo ho můžete držet klasicky v ruce a tlačit prsty.
Nemusíte vyvíjet žádný velký tlak, aby vibrátor začal vibrovat. Stačí velmi jemně zatlačit a začne vibrovat. Čím silněji tedy zatlačíte, tím silněji bude vibrovat. Nejsilnější vibrace jsou opravdu ohromující!

Vytvořte si vlastní vibrační rytmus

Další unikátní funkcí je vytváření vlastního vibračního rytmu. Vibrátor opět jen zapnete
a následně ho začnete na stranách stláčet v rytmu, jakým chcete, aby vibroval. Můžete ho stláčet přerušovaně, silněji, slaběji nebo ho držet na plný výkon. Jakmile si vytvoříte vibrace, po kterých toužíte, přestaňte vibrátor stláčet. Po několika sekundách začne sám vibrovat ve vámi zvoleném rytmu.

Použití jako klasický vibrátor

The Swan Curve Squeeze control lze používat nejen stláčením a vytvářením vlastních vibračních módů, můžete ho používat i jako klasický vibrátor. Stačí jej zapnout, podržet na stranách, aby začal vibrovat a během vibrování stisknout tlačítko, kterým jste jej zapnuli. Tím vibrátor uvedete do režimu nepřetržitých vibrací bez stláčení boků.

Nabíjení a výdrž vibrátoru

Vibrátor je dobíjecí. Stačí ho nechat cca 3 hodiny nabíjet a následně vám bude k dispozici 2 hodiny a 20 minut i při vibracích na nejsilnější stupeň intenzity! Kabel k dobíjení je součástí balení.

Vibrátor The Swan Curve Squeeze control je navíc 100 % vodotěsný. Můžete ho používat ve sprše
a nevadí mu ani plné ponoření pod hladinu vodu během koupele.

Obsah balení

Tento silikonový vibrátor je balen v krabici s magnetickým víčkem. V balení najdete vibrátor, USB kabel, návod a úložné pouzdro. Do pouzdra vkládejte vibrátor vždy vyčištěný, aby nedocházelo
k sekundárnímu přenosu bakterií. Kromě umytí doporučujeme použít také dezinfekci na erotické pomůcky, pro odstranění všech bakterií z povrchu.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6032
Délka: 16,4 cm
Použitelná délka: 12,0 cm
Průměr: 3,3 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebná vrchní část
Ovládání: Spodní část
Baterie: USB
Doba nabíjení: 3 hodiny
Výrobce: Swan

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...