Thrusting Rabbit dobíjecí vibrátor se stimulátorem klitorisu a přirážením

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Thrusting Rabbit dobíjecí vibrátor se stimulátorem klitorisu a přirážením

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 199
PLUSY:
  • Tlustší vibrátor pro zkušenější
  • 2 samostatné motorky / každý s vlastním ovládáním
  • Hlavní vaginální část vibrátoru přiráží ve 3 rychlostech
  • Zajíček s ohebnými oušky silně vibruje v 7 rytmech
  • Až 100 minut vibrací na jedno nabití
  • Nabíjecí bez potřeby dokupovat baterky
  • Silný / tichý chod motorku
  • Antialergický silikonový materiál
  • Travel Lock systém
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
25+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Pro průbojné ženy, které touží po intenzivním sexuálním zážitku, máme v nabídce Thrusting rabbitkový vibrátor značky You2Toys.

Ta se vyznačuje tím, že vyrábí inovativní erotické hračky v konceptu Jin a Jang. Tím pádem vytváří produkty, které harmonicky spojují mužské a ženské prvky v jedno. Výrobky jsou z kvalitního materiálu a při jejich vývoji se využívají jen ty nejlepší technologie.

Hlavička vibrátoru Trusting Rabbit má funkci přirážení. Tvar hlavičky se podobá penisu, a proto dokáže perfektně napodobit soulož. Vibrátor má na okraji výstupek ve tvaru zaječích oušek. Rabbitko má růžovou barvu. Špička ve tvaru žaludu přímo stimuluje vagínu a jeho vrásčitý design jí dopřeje dodatečnou stimulaci.

Celý vibrátor je velice flexibilní. Dokonce je možné mírně stlačovat a ohýbat jeho hlavní část nebo pružný výstupek nacházející se na straně. Výčnělek dokonale stimuluje klitoris.

Co dalšího byste si ještě přáli?

Zajíček má úžasný povrch a je vytvořený z antialergického silikonového materiálu, tím pádem bude s vaším tělem zacházet velice jemně.

Dále má až 3 režimy sloužící na přirážení a 7 vibračních módů. Tyto režimy jsou samostatně nastavitelné. Silný motorek se nabíjí přes USB kabel 2 hodiny a zajistí vám až 100 minut nepřetržité sexuální rozkoše. Thrusting Rabbit dále disponuje Travel Lock systémem, který zajistí, že se vám vibrátor nezapne během cesty.

Vibrátor je hezky zabalený, proto jej můžete zakoupit pro vaši polovičku i jako dárek. Jestli ji chcete překvapit ještě víc, ohromte ji i spodním prádlem nebo košilkou od značky Passion. Dokonale se bude hodit například elegantní černo-červený korzet Sandra s podvazkovými pásy.

Takže, dámy, dávejte si pozor na tento vibrátor, je možné, že si jej natolik oblíbíte, že jej už nebudete chtít odložit. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7538
Délka: 24,5 cm
Použitelná délka: 12,0 cm
Průměr: 4,3 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Vibrace: 7 druhů vibrací, 3 rychlosti přirážení
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...