B Swish Bgood Classic – Modrý

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

B Swish Bgood Classic – Modrý

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 750 Kč
Cena:
689
Ušetříte: 61 Kč (8%)
PLUSY:
  • Výdrž baterií až 3 hodiny
  • Pěkné balení vhodné jako dárek
  • Úložný pytlík v balení
  • Dokonale vodotěsný
Popis produktu
Krásný, hladký, jemný a elegantní. To je B Swish Bgood Classic. Sametově jemný povrch z kvalitního, 100 % bezpečného materiálu.

Jednolité tělo bez jakýchkoliv výstupků, zářezů nebo žil ocení hlavně dámy, které mají rády klasiku a svůj vibrátor chtějí používat nejen k penetraci, ale i ke dráždění erotogenních zón celého těla pomocí vibrací.

Tento vibrátor nabízí na výběr 5 různých druhů vibrací. Není to mnoho, avšak většině dám budou stačit. Intenzita vibrací závisí na zvoleném módu, avšak vzhledem k rozměrům nečekejte žádné prudké, bláznivé vibrování. Co se intenzity týče, Bgood Classic můžeme zařadit mezi průměr. Sílu vibrování však kompenzuje mimořádně tichý chod, který při zapnuté hudbě nebudete vůbec slyšet.

Ovládání je velmi jednoduché. K zapínání a přepínání vibračních módů slouží jedno jediné tlačítko umístěné na spodku vibrátoru. Stačí jedno stisknutí a přepnete na jiný typ vibrací. Při delším podržení vibrátor úplně vypnete. Tlačítko ovládání je umístěné celkem šikovně a při používání neruší a nerozptyluje.

Kromě zmíněných funkcí je kompletně vodotěsný, můžete ho tedy klidně ponořovat pod vodu a dopřát si vzrušení i v koupelně.

V balení kromě samotného vibrátoru najdete příručku k použití, hlavně správné vkládání baterií, a také úložný pytlík, aby byl váš nový vibrátor vždy bezpečně a hygienicky uložený.

Baterie nejsou součástí balení.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Tento typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo na erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX3050
Barva: Modrá
Délka: 18,0 cm
Použitelná délka: 15,0 cm
Průměr: 2,0 - 2,5 cm
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 5 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: 2 × AA baterie
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.