B Swish Bgood Classic – Růžový

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

B Swish Bgood Classic – Růžový

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 760 Kč
Cena:
699
Ušetříte: 61 Kč (8%)
PLUSY:
  • Pěkné balení vhodné jako dárek
  • Úložný pytlík v balení
  • Dokonale vodotěsný
Popis produktu
Krásný, hladký, jemný a elegantní. To je B Swish Bgood Classic. Sametově jemný povrch z kvalitního, 100 % bezpečného materiálu.

Jednolité tělo bez jakýchkoliv výstupků, zářezů nebo žil ocení hlavně dámy, které mají rády klasiku a svůj vibrátor chtějí používat nejen k penetraci, ale i ke dráždění erotogenních zón celého těla pomocí vibrací.

Tento vibrátor nabízí na výběr 5 různých druhů vibrací. Není to mnoho, ale většině dám budou stačit. Intenzita vibrací závisí na zvoleném módu, avšak vzhledem k rozměrům nečekejte žádné prudké, bláznivé vibrování. Co se intenzity týče, Bgood Classic můžeme zařadit mezi průměr. Sílu vibrování však kompenzuje mimořádně tichý chod, který při zapnuté hudbě nebudete vůbec slyšet.

Ovládání

Ovládání je velmi jednoduché. K zapínání a přepínání vibračních módů slouží jedno jediné tlačítko umístěné na spodku vibrátoru. Stačí jedno stisknutí a přepnete na jiný typ vibrací. Při delším podržení vibrátor úplně vypnete. Tlačítko ovládání je umístěné celkem šikovně a při používání neruší a nerozptyluje.

Kromě zmíněných funkcí je vibrátor kompletně vodotěsný. Můžete ho klidně ponořovat pod vodu a dopřát si vzrušení i v koupelně.

V balení kromě samotného vibrátoru najdete příručku k použití, hlavně správné vkládání baterií, a také úložný pytlík, aby byl váš nový vibrátor vždy bezpečně a hygienicky uložený.

Baterie nejsou součástí balení. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX1073
Barva: Růžová
Délka: 18,0 cm
Použitelná délka: 15,0 cm
Průměr: 2,0 - 2,5 cm
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 5 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: 2 × AA baterie
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.