Lelo Tara párový vibrátor modrý

Lelo Tara párový vibrátor modrý

PLUSY:
  • Použití v páru i samostatně
  • Vibrace při styku pociťují oba partneři
  • Unikátní rotující stimulace zvenku i zevnitř
  • Cílená stimulace bez použití rukou
  • Luxusní design a špičková kvalita produktu značky LELO
  • Ideální jako erotický dárek
  • Voděodolná konstrukce vhodná i do vany
MÍNUSY:
  • Vzorek lubrikantu max. na jedno použití
  • Po použití ve vodě musí nabíjecí port před nabíjením vyschnout
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
25+ zákazníků zakoupilo
Popis produktu
Lelo Tara je luxusní designový vibrátor, vhodný pro sólo i partnerská potěšení, který poskytuje vibrace a rotace zároveň. Pokud tedy hledáte nové způsoby stimulace, Lelo Tara je jasnou volbou!

Partnerský vibrátor té nejvyšší kvality, který potěší nejen ženy, ale i muže. Kromě možnosti užít si stimulaci bodu G ho lze použít i během společného milování. Hlavní část se zavede do vaginy, zatímco horní část zůstane položená na klitorisu a následně pronikne do vaginy penis partnera. Tato kombinace poskytne několikanásobnou stimulaci najednou.
Pro muže to znamená, že kromě slastných pocitů z těsného pocitu uvnitř partnerky, bude jeho penis stimulován vibracemi.
Tara vám jednoduše přinese luxusní společné orgasmy.

To, co je na vibrátoru LELO Tara nejvíc zajímavé, je pohyb, který vykonává. Vaginální i klitorisová část nejen vibruje, ale také rotuje. Těmito pohyby dopřeje klitorisu kruhovou masáž a vagině pocit jako při prstění. Vaginální a klitorisová část vibrátoru se navíc neustále jemně přibližují a vzdalují. Chvíli bude váš klitoris jemně hladit a během okamžiku na něj silněji přitlačí. Tato krouživá stimulace se velmi podobá té skutečné.
Všechny části pěkně přilnou na ty nejcitlivější oblasti a přizpůsobí se křivkám těla. Podle zkušeností mnoha žen toto přilnutí dokonce umožňuje stimulaci bez použití rukou.

Měkký, na dotek sametově jemný silikon je 100% biokompatibilní. Tento materiál neobsahuje ftaláty a nezpůsobuje podráždění ani citlivým osobám. Materiál se rychle přizpůsobí teplotě těla. 

Dobíjecí motorek přináší sílu vibrací, jakou běžná erotická pomůcka na baterie nemůže poskytnout. Vibrátor pro páry Tara nabijete pomocí přiloženého USB kabelu. Stačí 2 hodiny nabíjení a 2 hodiny společných zážítků v podobě přívalu orgasmů mohou začít.

Vibrátor zapnete podržením tlačítka po dobu 3 sekund. Tímto tlačítkem, které se nachází z boční strany pomůcky, následně ovládáte 6 vibračních režimů. Umístění usnadňuje přepínání režimů během styku i sólo her. Stimulátor nemusíte během hrátek neustále oddalovat od těla a ani na vteřinu se tak nemusíte vzdát potěšení, které vám Tara přináší.   

Lelo Tara je vodotěsný vibrátor a bez problémů zvládne i ponoření pod hladinu, takže se také dobře čistí.
Silikonový povrch vibrátoru si žádá použití lubrikantu na vodní bázi. Silikonový lubrikant nepoužívejte vůbec, mohl by totiž poškodit povrch vibrátoru.
Čistotu snadno udržíte pravidelným umýváním a následně dezinfikováním pomůcky po každém použití. Po umytí si své Lelo můžete uložit do saténového pytlíku, který dostanete k vibrátoru. Kromě toho najdete v balení také USB nabíjecí kabel, návod k použití, záruční list a vzorek lubrikantu na jedno použití.

Použitelná délka: 8,9 cm
Průměr použitelné části: 2,9 cm v nejširším místě

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
 
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX8221
Použitelná délka: 8,9 cm
Hmotnost: 170 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Zahnutý
Vibrace: 6 módů vibrací
Hlučnost < 50 db
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: Nabíjecí
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...