Love Nest fialový vibrátor pro páry

5 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Love Nest fialový vibrátor pro páry

5 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 049
PLUSY:
  • Stimuluje klitoris + bod G + vaginu + penis současně
  • Hedvábně jemný a bezpečný silikonový materiál
  • Výkonný dobíjecí motorek
  • Ovládání možné s dálkovým ovladačem i bez
Popis produktu
Pokud hledáte erotickou hračku, kterou můžete používat v páru, právě jste ji našli. Vibrátor Love Nest je erotická pomůcka, kterou částečně vsunete do vaginy, druhou stranu přiložíte na klitoris a zapnete. Vibrace budou pronikat dovnitř vaginy a stimulovat klitoris, zatímco váš partner bude pronikat penisem do pochvy - to je hned trojité potěšení, při kterém orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat! Vibrace navíc ucítí i partnerův penis, což v kombinaci s těsnější vaginou přivede do stavu extáze i jeho.
 
Vaginální část se vsouvá do hloubky přibližně 8,5 cm, její průměr je v nejširší části 2,5 cm. Tato část přesně „sedne“ na místo, kde se nachází bod G. Větší vnější část se přikládá na klitoris, který následně stimuluje. Celá část vibrátoru – kromě růžovo-zlatých kovových prvků – je vyrobena ze silikonu. Tento materiál je 100% zdravotně nezávadný, vhodný i pro alergiky na latex. Je bez zápachu a rychle se zahřeje na teplotu těla.
 
Pokud chcete maximalizovat potěšení, jaké tato erotická pomůcka dokáže poskytnout, zkuste na její vnitřní část nanést stimulační gel na bod G a zvenku stimulační gel na klitoris. Tyto gely zvýší citlivost daných míst, díky čemu rychleji dosáhnete orgasmu, který navíc může být mnohem silnější.
 
Motorek vibrátoru nabízí 10 režimů vibrací a pulzací. Zapíná se tak, že pár sekund podržíte květinku na horní straně vibrátoru. Následně se květinka rozsvítí a zapne se první vibrace. K přepínání jednotlivých režimů můžete používat buď květinku přímo na vibrátoru, anebo přiložený dálkový bezdrátový ovladač.
 
Vibrátor se nabíjí přiloženým USB kabelem, na širší části vibrátoru najdete malý silikonový kruhový otvor, který je potřeba propíchnout. Ovladač funguje na baterii CR2032, která je součástí balení od výrobce.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6973
Délka: 15,0 cm
Použitelná délka: 8,5 cm
Průměr: 2,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: 10 módů
Voděodolnost: Voděodolný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: USB

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...