Partner Whale - vibrátor pro páry

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Partner Whale - vibrátor pro páry

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
799
PLUSY:
  • 2 výkonné motorky
  • Stimulace klitorisu / bodu G / vaginy / penisu během styku zároveň
  • Nabíjitelný motorek / bez dokupování baterií
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
150+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Díky této malé, ale o to výkonnější pomůcce, se i obyčejná misionářská poloha promění v pořádné dobrodružství, jaké jste dosud nezažili. Silikonový partnerský vibrátor je skvělým doplňkem pro dvojici, která si ráda pravidelně ozvláštňuje společné milování. 

Pomůcka poskytuje až 10 druhů vibrací, díky čemu se chvilky plné experimentů mohou pořádně protáhnout. Motorek vibrátoru je mimořádně výkonný a co je nejdůležitější – k chodu pomůcky nejsou potřeba žádné baterie. Přístroj se nabíjí pomocí magnetického USB kabelu, který je součástí balení.

K ovládání slouží tlačítko, které se nachází na vnější přední straně partnerského vibrátoru. Tlačítko je v jakékoliv poloze na dosah ruky, takže přepínání vibračních módů bude úplnou hračkou.
Vibracemi disponují oba konce pomůcky – jeden se zavádí do vaginy a stimuluje poševní stěny či partnerův penis a část, která "zůstává" venku, dráždí klitoris. Obě části mají svůj motorek, což zaručuje skutečně intenzivní požitek.

Silikonový povrch pomůcky je výhodou nejen při její údržbě a čištění. SIlikon je 100 % hygienický a zdravotně nezávadný materiál, který je příjemný na dotek a snadno klouže po pokožce. 
Zavádění je proto velmi příjemnou záležitostí.

Vibrátor je vodotěsný, a proto ho můžete bez obav ponořit také pod vodu. Milostné hrátky se tak už nemusí odehrávat jen za dveřmi ložnice, ale můžete se jim oddat i během koupele nebo v bazénu.

Jak používat partnerský vibrátor Satisfyer Whale

Oba konce pomůcky potřete malým množstvím lubrikačního gelu na vodní bázi a zaveďte vibrátor do pochvy tak, aby byl spodní konec zasunut ve vagině a vrchní část byla přiložená ke klitorisu. Vibrace budou stimulovat ty nejcitlivější ženské partie a pocítí je rovněž partnerův penis. Při silnějším vibračním módu bude pulzování stimulovat dokonce partnerovu prostatu.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6539
Použitelná délka: 5,6 cm
Hmotnost: 54 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Vibrace: 10 druhů vibrací, 2 motorky
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: Nabíjecí
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...