White Temptation Lay-On vibrátor

5 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

White Temptation Lay-On vibrátor

5 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
699
Popis produktu
Silikonový přikládací vibrátor, který uspokojí všechny vaše erotogenní zóny. Satisfyer White Temptation je vyroben z antialergického silikonu, který nedráždí a je ideální pro citlivé intimní partie nebo pro lidi s alergií na latex a jiné, méně kvalitní materiály.

Vibrátor je nabíjitelný, díky čemu s ním dosáhnete výkonu, jaký při erotické pomůcce na baterky dosáhnete jen málokdy. Díky nabíjení tak už nebudete muset dokupovat baterky a pomůcka bude kdykoliv k dispozici.

White temptation je vodotěsný a můžete ho s sebou bez obav vzít do vany či sprchy. Obecně jej však neponořujte do hloubky větší než 2 metry.

Silný, výkonný motorek poskytuje až 15 vibračních, pulzačních nebo eskalačních režimů ze kterých si vybere skutečně každý. Velkým vibračním povrchem pomůcky snadno a přesně zacílíte vibrace na klitoris, bradavky či dokonce na uzdičku penisu vašeho partnera.

Pro extra potěšení doporučujeme vibrátor kombinovat se stimulačním gelem na klitoris a vaginu, který zvýší citlivost intimních partií a vy tak můžete dosáhnout intenzivnějšího orgasmu, který se navíc dostaví rychleji

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (1)
Lenka
25.10. 2021
velmi intenzivní na různorodé používání
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7483
Délka: 9,0 cm
Použitelná délka: 9,0 cm
Průměr: 5,5 cm
Hmotnost: 112 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 15 vibračních programů
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.