Joymatic Plus Touch vibe tlakový vibrátor

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Joymatic Plus Touch vibe tlakový vibrátor

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 699
PLUSY:
  • Jedinečné tlakové ovládání vibrací - intuitivní použití
  • Víc tlaku = Víc potěšení
  • Vhodný pro vnější stimulaci i dráždění bodu G
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
100+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Chytrý tlakový vibrátor Joymatic Plus Touch Vibe. Výrobce k vibrátoru uvádí: "Víc tlaku = Víc potěšení", což zde na 100 % platí!

Ženy, které používají vibrátor nebo jiné pomůcky, mají tendenci začít na něj těsně před dosažením orgasmu tlačit. Výrobce tento fakt při navrhování vibrátoru využil a vytvořil z něj intuitivní erotickou pomůcku pro dokonalé potěšení. Vibrátor po zapnutí začne vibrovat základní rychlostí. Následně přitlačením hlavy vibrátoru k tělu, začne vibrace zesilovat, což indikují tři diody nad tlačítkem zapínání.

Vibrátor je vyroben ze sametově jemného, vysoce kvalitního silikonu, který je antialergický, bez vůně a zápachuMateriál se velmi rychle přizpůsobí tělesné tepolotě, a proto nechladí na pokožce.

Zaoblená hlava a vystupující špička je skvělá nejen k vnější stimulaci erotogenních zón jako jsou klitoris, bradavky nebo okolí análního otvoru. Tvar vibrátoru vám umožní zasáhnout i bod Gdosáhnout tzv. mokrého orgasmu.

Vibrátor je voděodolný, takže mu nevadí stříkající voda ve sprše, není však vhodný k ponoření pod vodu. V balení najdete také neprůhledné úložné pouzdro. Vždy dbejte na hygienu a vibrátor do pouzdra vkládejte umytý a vydezinfikovaný speciální dezinfekcí. Ta zabraňuje množení bakterií a tedy opakovanému znečištění vibrátoru a pouzdra.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6844
Délka: 16,5 cm
Použitelná délka: 11,5 cm
Průměr: 4,0 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Sametově jemný
Flexibilita: Zahnutý
Vibrace: Ano
Voděodolnost: Voděodolný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: 3 × AAA

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...