Icicles No. 19 široký skleněný G bod vibrátor

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Icicles No. 19 široký skleněný G bod vibrátor

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
895
PLUSY:
  • Vodotěsný – vhodný i do vany
  • Ideální na hru s teplotou – vibrátor můžete zahřát/ochladit
  • Hypoalergenní skleněný materiál
  • Odolný - lehce se čistí
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
50+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Členitý skleněný vibrátor, který je vhodný na jemné dráždění, ale i pořádně tvrdou hru! Elegantní vzhled, neporézní odolný materiál a motorek, který dokáže zázraky, způsobí, že už nikdy nebudete chtít jinou erotickou hračku!

Vibrátor má ergonomicky zahnutou špičku, kterou oceníte při stimulaci klitorisu nebo penetraci vaginy – jednoduše ji namíříte přesně tam, kam potřebujete a ona s dokonalou přesností zasáhne váš bod G. Když k tomu připočtete členitý povrch, který neustále stimuluje poševní stěny, orgasmus přijde mnohem dříve, než očekáváte.

Pomůcka je vodotěsná, díky čemu ji můžete používat ve vaně nebo sprše. Poskytne multirychlostní vibrace, jejichž intenzita se ovládá otočným kolečkem ve spodní části vibrátoru.
Nejvyšší stupeň vibrací je mimořádně silný. Motorek vibrátoru pohání 2 x AA baterie, které nejsou součástí balení.

Sklo je ideální materiál pro výrobu erotických pomůcek. Sklo představuje hygienickou alternativu, která do sebe nevstřebává bakterie, tím pádem zabraňuje jejich množení. Nečistoty zůstávají na povrchu, které pod proudem vody a následně dezinfekce snadno odstraníte. Sklo je hypoalergenní, při správné údržbě pomůcky nezpůsobuje přecitlivělost sliznice.
Navzdory předsudkům jde o mimořádně pevný a odolný materiál, který má proti jiným obrovskou výhodu – je předurčen pro hry s teplotou. Vibrátor je možné zahřát či ochladit, bez toho, aby se pomůcka poškodila, takže stačí sledovat, jak vaše nejcitlivější místa reagují na chlad/teplo.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6691
Délka: 18,5 cm
Použitelná délka: 15,0 cm
Průměr: 3,8 cm
Materiál: Sklo
Povrch: S výstupky
Flexibilita: Pevný
Vibrace: Vícerychlostní
Ovládání: Posuvné
Baterie: 2 × AA baterie
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...