Renegade dobíjecí vibrační stimulátor prostaty s erekčním kroužkem na penis

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Renegade dobíjecí vibrační stimulátor prostaty s erekčním kroužkem na penis

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 499
PLUSY:
  • 30 vibračních programů
  • Stimuluje prostatu a erekční kroužek posilní erekci
  • Lze použít přímo během styku
  • Vhodný i pro sólo hry
  • Dálkové ovládání umožňuje stimulaci bez použití rukou
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
25+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Stimulátor prostaty Renegade Slingshot II pro milovníky análního potěšení. Speciálně navržený tvar spolu s vibracemi stimuluje prostatu a rychle vás přivede k orgasmu.

Anální sonda je tvarovaná tak, aby zasáhla prostatu a stimulovala ji vibracemi. Sonda má použitelnou délku 9 cm a maximální průměr 3,3 cm.

K sondě je připojený erekční kroužek o průměru 4 cm (v nenataženém stavu), který přiškrtí penis a varlata. Záleží na tloušťce vašeho penisu, u silnějšího penisu jej nasadíte pouze na kořen. Tento kroužek zabrání odtoku krve, stimuluje nositele a v kombinaci se stimulací prostaty dojde k silné a dlouhé erekci.

Sondu na prostatu s erekčním kroužkem lze použít i přímo během pohlavního styku. Stimulátor je nositelný, klidně si ho vezměte na procházku. Pod kalhotami ani sukní nebude vůbec vidět, že si užíváte anální rozkoš.

Praktický dálkový ovladač umožňuje přepínat mezi 10 vibračními režimy, které si můžete vychutnat ve 3 rychlostech (celkem až 30 kombinací). Rozkoš tak máte doslova ve svých rukou. Pokud máte chuť, můžete ovládání vložit do rukou svého partnera a nechat ho, aby vás přivedl k orgasmu.

Celý stimulátor prostaty je vyroben z kvalitního silikonu, který je na dotek hebký a jemný. Pro tělo je 100% neškodný a nedráždí ani citlivou sliznici.  

Renegade Slingshot II je vynikající i pro milovníky anální stimulace, kteří vyhledávají vodní hrátky. Stimulátor totiž můžete ponořit na 30 minut až do hloubky 1 metru. Dávejte však pozor na dálkové ovládání, které by se nemělo namočit.

Renegade Slingshot II lze nabíjet pomocí přiloženého USB kabelu. Pouhých 120 minut na nabíječce vám poskytne 70 minut potěšení.
 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX8750
Délka: 12,0 cm
Použitelná délka: 9,0 cm
Průměr: 3,3 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: 30 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Dálkové
Baterie: Nabíjecí
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...