His Enlargement Kit

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

His Enlargement Kit

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
799
Popis produktu
Sada pro muže obsahující potřebné erotické pomůcky pro dosažení dlouhotrvající a pevné erekce.

Vakuová pumpa klasický hladký, průhledný válec. Vnitřní hloubka je 19 cm, vnitřní průmě 5,3 cm. Zakončená je průhlednou pružnou manžetou. Otvor manžety je užší, aby dokonale obepla i menší či tenčí penis. Podtlak vytvoříte postupným pumpováním balónku. Uvolnění dosáhnete stlačením tlačítka ventilu, za balónkem. Pro jednoduché použití nezapomeňte manžetu potřít lubrikantem, aby penis po použití jednoduše vyklouzl ven. Manžetu na pumpě lze vyměnit, když se vám ta původní časem zničí.

Návlek ve tvaru penisu s množstvím výstupků, drážek a s plnou špičkou na prodloužení penisu. 

Návlek "klícka", který vytváří výraznoú strukturu na penisu, kterou ocení vaše partnerka při pronikání. Materiál je flexibilní, na konci je očko, kterým se zafixuje na místě nasazením za semeníky.

2 erekční kroužky v různých velikostech. Střední část kroužku se nasadí na kořen penisu, krajní část se nasadí kolem semeníků. Tímto nasazením přiškrtíte penis i semeníky, díky čemuž dosáhnete delší výkon a pevnější erekci.

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7582
Povrch: Členitý
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Voděodolný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...