Sexy Weekend Box erotických pomůcek

3 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Sexy Weekend Box erotických pomůcek

3 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
799
PLUSY:
 • 11 erotických pomůcek + 1 vzorek lubrikantu
Popis produktu
Sada erotických pomůcek vhodných pro ženy či páry, pro anální i vaginálni použití. V balení najdete celkem 11 erotických pomůcek a 1 vzorek lubrikantu. 
 

Sada sexy weekend Box obsahuje

 • Vibrátor - pevný, hladký, doplněný o čiré kamínky připomínající diamanty, umístěné nad kolečkem pro ovládání vibrací. Celková délka vibrátoru je 15 cm a šířka od špičky po základnu je 1,5–2,5 cm.  Konstrukce je vodotěsná, vhodná do vany či sprchy. Mezi vibracemi se přechází plynule pomocí otočného kolečka. Funguje na 2× AAA baterie. Tento vibrátor u nás v nabídce najdete také samostatně v červené barvě.
 • Dlouhý srdíčkový anální řetěz - je vyroben z jemného silikonu. Je dobře ohebný. Řetěz tvoří 6 za sebou jdoucích a postupně se zvětšujících srdíček, které při pronikání do análu výrazně stimulují nervová zakončení v oblasti konečníku. Od špičky se postupně rozšiřuje od 1,5 do 2,5 cm a je tak ideální i pro začátečníky s anální stimulací.
 • Malý anální kolík - je vyroben ze želatinového materiálu. Při používání je nutné nanést na jeho povrch gel, který usnadňuje pronikání do análu. Použitelná délka kolíku je 6,5 cm, průměr má v nejširší části 2,5 cm. Kolík je zakončen rozšířenou základnou, aby nedošlo k jeho úplnému proniknutí do análu.
 • Vibrační vajíčko - má klasický tvar, je propojené s ovladačem pomocí kabelu. Funguje na 2× AA baterie. Vibrace se ovládají kolečkem na ovladači. Vajíčko je velké 5×2,5 cm. Vajíčko vyjímejte z vaginy vytlačením ven, nevytahujte ho taháním za kabel, mohlo by dojít k poškození kontaktu.
 • Vibrační erekční kroužek - je vyroben z flexibilního želatinového materiálu, z horní strany má umístěné vibrační vajíčko, které při plném proniknutí do vaginy stimuluje klitoris. Během milostného styku vibrace z kroužku přechází přes penis až do vaginy partnerky a tak budou vibrace stimulovat vás oba. Vibrovat vydrží přibližně 35 minut.
 • Set nevibračních erekčních kroužků - 4 různě tvarované kroužky, díky kterým dosáhnete pevné erekce, delší výdrže a penis bude působit plnější a větší. Kroužky jsou flexibilní a přizpůsobí se velikosti penisu.
 • Masážní svíčka - jako stvořená na smyslnou masáž celého těla. Složení svíčky je na přírodní bázi. To znamená, že jeho použití by nemělo dráždit ani citlivé intimní partie.
 • Kovová pouta s kožešinkou - kovová pouta jsou trochu těžší, aby se v nich vaše polovička cítila skutečně jako spoutaná. Díky kožešince nezpůsobují podlitiny ani nezanechávají stopy po použití na zápěstích. Součástí pout jsou 2 klíče k odemknutí.
 • Maska na oči - černá neprůsvitná maska se nasazuje a uchycuje pomocí flexibilní gumičky kolem hlavy. Je vyrobena je z jemné látky, na tváři neškrábe, nedráždí a dobře přilne na oči.
 • Dráždící pírko - doporučujeme ho kombinovat s maskou na oči.
 • Hrací kostky - 2 kostky se kterými si hodíte, jakou část těla máte dráždit a jakým způsobem.
 • Umělé růžové lístky, které dotvoří atmosféru.
 • Vzorky lubrikačního gelu - budou stačit max. na 1 použití, proto doporučujeme dokoupit klasické balení análního lubrikačního gelu. Vybrat si můžete z naší nabídky v objemech od 30 ml až po 1 l.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7111
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...