Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Co jsou španělské mušky a jaké jsou jejich účinky?

Španělské mušky, anglicky Spanish flies, mají dlouhou historii, ale stále se setkáváme s tím, že ne každému je úplně jasné, co si má pod tímto pojmem představit. Co jsou to tedy španělské mušky? K čemu se používají, jaké jsou jejich účinky a z čeho se vyráběly kdysi a dnes?

Afrodiziakum, se kterým experimentovali už naši předkové

Zvýšení libida, sexuální touhy a silnější orgasmický prožitek – to jsou vlastnosti a účinky, které zapříčinily, že se španělské mušky staly nejrozšířenějším afrodiziakem, a jejich obliba trvá dodnes. Staly se tak legendou mezi afrodiziaky, kterou z trůnu jen tak něco nesesadí.

O co přesně jde?

Španělské mušky jsou tekutý stimulant libida. Nejčastěji si můžete španělské mušky koupit v podobě kapek, které se buď rozmíchají v nápoji, nebo se užívají samostatně – nakapou se pod jazyk nebo se dají dávkovat lžičkou a zapíjí se malým množstvím tekutiny.

Dávkování nebo množství na jedno požití se u různých výrobků liší, ale většinou se jedná o pár desítek kapek, které je potřeba užít nějakou dobu před stykem. I v tomto případě je dobré pozorně si nastudovat příbalové informace nebo informace na krabičce či lahvičce produktu. Většinou se mušky užívají téměř bezprostředně před pohlavním stykem, s maximálním odstupem 15 až 30 minut.

Co konkrétně od španělských mušek očekávat?

Občas se setkáváme s přehnanými očekáváními, která lidé od španělských mušek mají. Představují si, že je po jejich užití posedne neodkladná touha na sex, jakou v životě nezažili. Španělské mušky ale nejsou spouštěčem procesů, které by z člověka během okamžiku učinily sexuální monstrum schopné prosouložit celou noc. Tato představa je mylná a mnohdy vede ke zklamání.

Španělské mušky příznivě přispívají k uvolnění fyzické schránky i mysli, ale zároveň nabudí tělo na lepší výkon.
Účinky na konkrétního člověka jsou nesmírně individuální, závisí na:

• tělesné stavbě člověka,
• pohlaví,
• skutečnosti, jestli kapky užil nalačno, nebo na plný žaludek,
• dávkování kapek.

Je tedy možné, že než se dostaví požadovaný efekt, bude potřeba najít vhodnou dávku, která vám bude vyhovovat.

Mezi obecné účinky španělských mušek nejčastěji patří:
  • zvýšená chuť na sex,
  • intenzivnější orgasmus,
  • lepší požitek z pohlavního styku,
  • silnější pocit vzrušení,
  • zvýšená citlivost erotogenních zón

Jaké je složení španělských mušek?

Kdysi byl nejvýznamnější složkou španělských mušek výtažek živočišného původu, konkrétně extrakt z brouka puchýřníka lékařského, jinak nazývaného také španělská muška. Účinnou látkou byl kantharidin, který měl ale nepříznivé, přímo až nebezpečné účinky a ve větších množstvích mohl způsobit i smrt – jedná se totiž o jedovatý hmyz.

Dnes je základní složkou španělských mušek L-arginin – aminokyselina, která přispívá k lepšímu průtoku krve v žilách či tepnách a ovlivňuje tvorbu růstového hormonu u mužů. Jelikož tělo si tuto látku umí vyrobit samo jen za určitých okolností, je nutné ji získávat z jiného zdroje a nespoléhat se na to, že si ji organismus vyprodukuje bez naší pomoci.

Ke správnému transportu této látky napomáhá vitamín C, který je také podstatnou složkou španělských mušek

Proč působí L-arginin jako afrodiziakum?

Medicínské studie poukázaly na to, že L-arginin dokáže pozitivně ovlivnit kvalitu sexuálního života. Jak už bylo zmíněno, zlepšuje průtok krve v krevním oběhu, což má za následek lepší citlivost pohlavních orgánů a zlepšení kvality erekce. Rovněž přispívá ke zvýšení libida, tedy pocitu sexuální touhy, a příznivě ovlivňuje i tvorbu spermií.

Španělské mušky tak představují nejstarší afrodiziakum s účinnou látkou, jejíž efekt potvrzují i ​​medicínské studie. Každá zkušenost s nimi je ale velmi individuální, a proto je třeba si pečlivě prostudovat informace o daném produktu a nemít moc velká očekávání hned při první zkušenosti s tímto afrodiziakem.

Ako chutia španielske mušky?

Chuť španělských mušek může být různá. Setkat se můžete s produktem bez vůně či příchutě, ale stejně tak si můžete koupit i španělské mušky, které jsou ochucené a obohacené o aroma.

Článek připravil
Martina
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální polohy a praktiky
03.07. 2024
Erotogenní zóny, které si zaslouží vaši pozornost!
Intimní partie jako rty, krk nebo bradavky, jsou erotogenní zóny, kterým je věnováno nejvíce pozornosti. Na našem těle se však nachází množství stimulujících bodů, které nás běžně ani nenapadne prozkoumat. Erotogenní zóna je přitom jakékoli místo na našem těle, které při senzibilizaci dokáže vyvolat sexuální reakci. Objevte své skryté zóny a povyšte svůj intimní život na ještě smyslnější zážitky.
53
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...