Recenze: Anální kolík Loving Joy

Anální kolík je produkt, který zná snad každý z nás. Je to jedna z mnoha erotických pomůcek pro stimulaci análního otvoru. Vyrábí se z mnoha materiálů, v různých tvarech a barvách. Existují vibrační i pevné nevibrační. Každý materiál má své výhody a nevýhody. My jsme se pro vás rozhodli otestovat stříbrný kovový anální kolík velikosti S od značky Loving Joy.
Análny kolík: Loving Joy S
Vyznat se ve velikostech análních kolíků není o nic těžší, než vyznat se v oblečení. Nejmenší velikostí je S (small), následuje střední M (medium) a velký L (large). Zkušení fajnšmekři vědí, že existuje i velikost XL (extra large), kde průměr kolíku dosahuje kolem 10 cm. My jsme si pro testování vybrali kovový anální kolík s křišťálem Loving Joy.

Tato pomůcka není jen kolíkem – bez nadsázky bychom ji mohli nazvat klidně análním šperkem. Má tvar kapky, její povrch je hladký a bez jakýchkoli výstupků – díky tomu je vhodná i pro začátečníky. Její zavádění je opravdu bezproblémové a snadné. No a jelikož je z kovu, je kolík pevný. Je zakončený ozdobným kamínkem, který po zavedení nebrání vaginální penetraci s partnerem. Používání takového sexy šperku zaručuje užší prostředí pochvy, a tudíž je pro mnohé ženy neodmyslitelnou součástí cesty k mokrému orgasmu.

Kovový materiál dodává kolíku vznešenost, vypadá vkusněji a luxusněji než varianta ze silikonu. Materiál zaručuje fantastické možnosti experimentování. 😈 Co takhle ho dát zchladit? Je to příjemné osvěžení během teplých dnů, ať už se použije tam, kde má, nebo špičkou kolíku projíždíte po erotogenních zónách. Každému vyhovuje něco jiného, proto je třeba najít „to pravé ořechové“.Na začátek se domluvte s partnerem, jestli to opravdu chcete. Nedělejte nic z donucení, v tomto směru to platí dvojnásob! Doporučujeme dát před i po sprchu, pro dobrý fyzický pocit a duševní pohodu. Jinak vám stačí jen mít chuť a lubrikační gel, doporučujeme silikonový. Podívejte se i do kategorie análních lubrikantů, které obsahují složky pro mírné znecitlivění konečníku, pro pohodlnější vkládání. Zkusili jsme kolík trochu zahřát, ne ale moc. Je to zvláštní a zároveň příjemný pocit, který prostě musíte zažít! Kovový anální kolík má něco do sebe.

PS: Ať už máte jakýkoli druh a typ kolíku, je důležité dbát na hygienu před i po. Podle materiálu zjistěte nejlepší přípravek na mytí kolíku, protože ne na každý materiál můžete použít mýdlo. Doporučujeme přímo čistič na erotické pomůcky s dezinfekčním účinkem. Používání stejného análního kolíku i do vagíny je doslova VYLOUČENÉ! Mohli byste si přivodit nepříjemné zdravotní problémy.

Přečtěte si náš článek: Anální hygiena: Jak se připravit na anální sex 

Hodnocení ⭐

Tento produkt hodnotíme 9 body z 10. Během našeho testování jsme na něm nenašli žádnou chybičku. Plusem je, že nám přišel i s praktickým neprůhledným černým sáčkem k uschování.

Tak co, stane se anální kolík součástí vaší „povinné výbavy“?
Článek připravil
Instagram pro dospělé
16.04. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
22.08. 2023
Erotická povídka: Ledové potěšení
Experimentování za dveřmi ložnice vždycky patřilo k našim oblíbeným aktivitám. Ne že by se nám obyčejný sex se ženou někdy zdál nudný, ale jen velmi zřídka jsme se dokázali obejít bez fantazírování o tom, jak to všechno ještě víc ozvláštnit. Právě díky tomu náš sexuální život nikdy šeď neznal. A to je podle mě i jeden ze základních pilířů kvalitně fungujícího dlouhodobého vztahu.
687
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...