Recenze: Fleshlight Stamina Training Unit

Masturbátor Fleshlight Stamina Training Unit (STU) je masturbátor speciálně
navržený tak, aby pomáhal mužům trénovat delší výdrž při sexu. Výrobce uvádí, že pokud s tímto masturbátorem vydržíte 10 minut, v reálném životě to bude cca 20 minut. Úplně bych se toho nedržel, protože každý z nás je jiný a má jinou úroveň citlivosti, ale zvýšení výdrže po několika dnech tréninku je zřejmé a určitě potěší všechny muže i jejich partnerky. 

Masturbátor značky Fleshlight
Pár faktů o Fleshlight masturbátorech:
  • špičkový patentovaný materiál, který dokonale napodobuje lidskou pokožku
  • je robustní, díky čemu se dobře drží v ruce a vytváří perfektní pocit při masturbaci
  • vnitřní struktura je navržená tak, aby simulovala vnitřní sliznici
  • při použití poskytuje pocit jako při skutečném sexu, jelikož je jemný, měkký a zároveň dostatečně pevný
  • nejprodávanější pánský masturbátor na světě

Design a velikost 

Samotný Fleshlight Stamina Unit je v plastovém obalu ve tvaru větší baterky. Masturbátor je poměrně těžký, ale průměrná mužská ruka/ruce, si s jeho váhou hravě poradí. Masturbátor se dobře drží i v jedné ruce, povrch je trochu strukturovaný, což zabraňuje vyklouznutí. Samotná manipulace je dobrá. V konečném důsledku dobře hodnotím i mohutnost masturbátoru. Při masturbaci tak nemáte pocit, že se oddáváte obyčejné masturbaci rukou. Vyvolává spíše pocit výjimečného zážitku

Co se týče designu, ten je velmi zajímavý a navzdory své velikosti poměrně nenápadný. Pokud je masturbátor zavřený a umístěný například na poličce, nepůsobí nijak nepatřičně Například moje partnerka si ho vůbec nevšimla. Když totiž nevíte, že jde o masturbátor, vůbec vás nenapadne se o něj zajímat.
Recenzia Fleshligh Stamina UNIT

Materiál 

Vnitřní materiál je SuperSkin, podle výrobce se podobá lidské pokožce. Takové prohlášení jsem zažil u mnoha masturbátorů a vždy jsem byl zklamán. Tento materiál SuperSkin je samozřejmě kvalitnější než u levnějších masturbátorů, ale stále to není identická lidská pokožka (při dotyku prstem). Na fórech jsem našel radu, že masturbátor je třeba před použitím vložit do teplé vody, což dodá materiálu pocit jako u skutečného těla. Osobně jsem to nezkoušel, ale pravděpodobně to znásobí zážitek.

Vnitřní struktura je opravdu propracovaná, množství výstupků a zákoutí poskytuje silnou stimulaci. Kulaté výstupky uvnitř simulují skutečnou vaginu a jemně dráždí každý milimetr penisu, zejména žalud. S pořádnou dávkou lubrikantu je pocit velmi příjemný, téměř jako při skutečném sexu. Vzhledem na už vzpomínaný použitý materiál SuperSkin i ve vnitřním tunelu, si penis na nedostatek "lidského pocitu" z materiálu vůbec nestěžoval.

💡 Masturbátor Fleshlight Stamina Training Unit (STU) je masturbátor speciálně
navržený tak, aby pomáhal mužům trénovat delší výdrž při sexu. Výrobce uvádí, že pokud s tímto masturbátorem vydržíte 10 minut, v reálném životě to bude cca 20 minut. Úplně bych se toho nedržel, protože každý z nás je jiný a má jinou úroveň citlivosti, ale zvýšení výdrže po několika dnech tréninku je zřejmé a určitě potěší všechny muže i jejich partnerky.

Použití 

Samotné používání mě vyloženě bavilo. Masturbaci jsem pojal jako cvičení, protože masturbátory Stamina Training Unit jsou k tomu primárně určeny. Samozřejmě, příjemné pocity a potěšení na konci jsou „super vedlejší účinky". K recenzi jsem si vybral konkrétní typ – Fleshlight Pink Lady Stamina Training Unit. Hlavním důvodem byla velikost mého penisu. Mých 20 cm se nevejde jen tak někam, nicméně Pink Lady Stamina ve svém originálním provedení nabízí k použití 23 cm.


Odšrouboval sem víčko a pod ním jsem viděl pěkně vytvarovanou vagínu světle růžové barvy. Už samotný pohled na ni byl docela vzrušující. Samozřejmě, víte i vidíte, že to není reálná vagína, ale je fakt velmi "sexy". Použil jsem lubrikant na vodní bázi a vsunul penis dovnitř. Lubrikantu je potřeba poměrně hodně. Jedním z důvodů je vnitřní tunel masturbátoru, který je poměrně dlouhý. Druhým je vnitřní struktura plná zákoutí a výbežků, do kterých část lubrikantu zateče. 
Samotný vstup penisu do masturbátoru je příjemně těsný a silně stimulující. Tunel plný výstupků příjemně stimuluje během celé masturbace. Já osobně vyžaduji silný podtlak, ten se mi podařilo vytvořit díky spodnímu uzávěru. Vzhledem k tomu, že jsem plánoval 20 minutovou masturbaci, musel jsem podtlak čas od času uvolnit, abych splnil svůj časový limit. 😊

Jako velké pozitivum vnímám také možnost přirážení, jelikož vagina vyčnívá z obalu. Za celou dobu používání se mi nestalo, že bych na varlatech nebo jiném místě ucítil plastový kraj obalu.

Údržba 

S údržbou to bylo jednoduché, celý tunel vaginy jsem vytáhl ven z pouzdra, převrátil a umyl pod tekoucí teplou vodou. Nechal jsem volně schnout a napudroval tunel pudrem. Protože už mám zkušenosti s mnohými masturbátory, můžu řict, že u tohoto je údržba bezproblémová. 

Sušiak Fleshlight

Sušák na Fleshlight

Cena: od 699 Kč

Závěr 

Tento tréninkový masturbátor je vhodný na trénování výdrže při sexu. Záleží jen na vás, jaký typ si vyberete. Zda preferujete ústa, zadeček, delší verzi vhodnou pro velký penis nebo cestovní verzi
pro kratší penis. Mnou testovaný model Fleshlight Pink Lady Stamina Training Unit bude vyhovovat i mužům s větším penisem. 

Vnitřní struktura je silně stimulující, podtlak, který můžete vytvořit díky otočnému uzávěru na zadní straně, umožňuje tak těsný zážitek, jaký si sami přejete. Masturbátor lze snadno a výkonně personalizovat. Tento tréninkový masturbátor plní svůj účel na 100 %. A potěšení, které přináší, je ohromující, což je však pravděpodobně to, co očekáváte od masturbátoru v této cenové relaci. Jenoduše promakaný vyšší standard manuální masturbace. Celkové mé hodnocení je 4 z 5 hvězdiček.
Článek připravil
Andy Morávek
05.05. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
20.06. 2022
Séria: Smysly jako erotogenní zóny – ČICH
Každý z našich smyslů je zároveň i erotogenní zónou, která nám může otevřít nové dimenze intimního zážitku. Začneme čichem. Právě s čichem souvisí staré známé tvrzení, že „partner nám musí vonět“. Jedná se o zjednodušené podání složitého chemicko-biologického procesu, který se odehrává v našem mozku a výrazně se podílí na výběru sexuálního i životního partnera.
504
0
Co je to ...
17.04. 2021
Co je to vakuová pumpa na penis a k čemu slouží?
Lidé se často domnívají, že pumpa na penis slouží primárně k erotické stimulaci a její benefity začínají i končí u pocitu vzrušení. Avšak opak je pravdou, vakuová pumpa na penis napomáhá k dosažení kvalitnější erekce a při dlouhodobém tréninku dokáže natrvalo zvětšit penis. Je to tedy pomůcka, která blahodárně působí na kvalitu sexuálního života. Její používání je sice příjemné, ale erotická stimulace je v tomto případě pouze druhořadá.
642
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...