Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Recenze: Satisfyer Elastic Game – multivibrátor

Ponořte se se mnou do nekonečných možností hýčkání, intimity a zkoumání své sexuality s vibrátorem Satisfyer Elastic Game. Poznejte, proč je Satisfyer Elastic Joy víc než jen obyčejný vibrátor.
Satisfyer Elastic Game - modrý multivibrátor
Satisfyer Elastic Game není jen další tuctová sexuální pomůcka pro vaše uspokojení. Je to skutečně jedinečný, originální a osobní společník pro chvíle plné rozkoše. Příjemně se drží v ruce. Svou velikostí se řadí k menším vibrátorům, což mu však nijak neubírá na výkonu. Silikonové tělo vibrátoru je plně flexibilní, takže se k jeho používání budete pokaždé vracet s novým kreativním nápadem, jak ho použít.
Vibrátor můžete využít ke zpříjemnění partnerské předehry nebo přímo při sexu. Výše zmíněná ohebnost umožňuje vzájemnou stimulaci obou partnerů i uspokojení jednoho partnera druhým. Vibrátor lze použít penetračně, ale také k masáži a stimulaci.
Elastic Game vibrátor
Pokud nemáte partnera, nemusíte truchlit. Satisfyer Elastic Game je vhodný i pro singles nebo pro individuální použití. Díky dvěma motorkům, které nabízejí širokou škálu vibračních rytmů, kombinací a intenzit, se jedná o další vydařený výrobek od známé značky Satisfyer. Dva motorky na dvou protilehlých koncích umožňují stimulaci dvou míst najednou nebo dvojitou dávku "potěšení" na jednom místě. Tvar je vhodný pro vaginální, ale i anální uspokojení, proto hračku doporučuji každému a všem bez ohledu na pohlaví.



Pokud pro vás či vašeho partnera není dráždění nebo penetrace dostatečným důvodem, abyste sáhli po Satisfyer Elastic Game, pak vás možná přesvědčí třetí typ jeho využití. (Pokud jste muž a čtete tuto recenzi, zpozorněte!)
Tělo vibrátoru je nejen pružné, ale ve svém středu je "rozděleno" na dvě části. Díky flexibilitě a tomuto předělu lze vibrátor použít i jako erekční kroužek.
Takové provedení dělá z hračky s mnoha možnostmi použití, hračku s opravdu neomezenými možnostmi použití. Během několika dnů používání jsem vyzkoušel různé způsoby ohnutí, různé stimulační body a prošel jsem všechna nastavení vibrací/pulzace. Nejvíce se mi osvědčila funkce, o které jsem se ještě nezmínil. Vibrátor Elastic Joy je vodotěsný 🐳 To znamená, že je velice snadno omyvatelný, což vám ušetří spoustu času, a také díky této funkci můžete vibrátor použít pro zpříjemnění intimních chvilek strávených ve vaně nebo ve sprše.

Paradoxně jediná nevýhoda je zároveň jednou z jeho předností. Jednoduchost a orientace na praktičnost je něco, co maličko ubírá na zážitku, který by byl i tak téměř dokonalý. Velmi praktické ovládání neumožňuje přímou volbu programu, ale pouze postupné přepínání mezi nimi, což znesnadňuje jeho používání. Avšak jedna vada na kráse celkový dojem nekazí. Satisfyer Elastic Joy je pro mě víc než jen erotický vibrátor. Je to spolehlivý multifunkční pomocník, který mě zatím nezklamal a vždy mě dovedl k nezapomenutelným zážitkům.


Závěr

Pokud hledáte vibrátor, který vám poskytne téměř vše, po čem toužíte, rádi experimentujete a rozvíjíte svou kreativitu, Satisfyer Elastic Game vřele doporučuji. Najdete ho i pod názvem Satisfyer Elastic Joy, jedná se o totožný produkt, jen v jiném barevném provedení. Pokud nakonec dáte na mé doporučení, přihoďte k vibrátoru lubrikační gel na vodní bázi a věřte mi, že lepší recept na celodenní zábavu a rozkoš než tento nedostanete.

Článek připravil
Zákazník
11.07. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
31.05. 2023
Jak diskrétně dostat erotické hračky přes letištní kontrolu
Chystáte se na letní dovolenou a uvažujete o tom, že byste si s sebou vzali i své oblíbené erotické hračky? Bojíte se ale, že by se vám při manipulaci se zavazadly mohly hračky omylem zapnout a vibracemi na vás upoutat pozornost? Přeprava sexuálních pomůcek je většinou naprosto bezproblémová. Po letech cestování s našimi produkty, ať už za prací, nebo za zábavou, jsme zjistili, jak bez komplikací projít letištní kontrolou a diskrétně si pomůcky dovézt do cílové destinace. Vyzkoušejte některé z našich tipů.
311
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...