Recenze: Satisfyer Double Joy

S partnerem jsme si chtěli okořenit sexuální život, a tak jsme se rozhodli pro koupi partnerského vibrátoru. Byla to pro nás novinka a vůbec jsme si nedovedli představit, co od něj čekat.
Satisfyer Double Joy
Vibrátor Satisfyer Double Joy dorazil diskrétně zabalený a v pěkné krabičce. Tuhle erotickou hračku byste mohli klidně i někomu darovat. V balení byl s vibrátorem i kabel na nabíjení. Ocenili jsme hlavně silikonový povrch vibrátoru, díky kterému působí hračka opravdu luxusně – ne jako jiné hračky z umělé hmoty.

Vibrátor jsme prozkoumali a šli rovnou „na věc“. :) Na vibrátor jsme nanesli trochu lubrikantu a vyzkoušela jsem ho nejdřív sama. Užší část se zasune do vagíny a tlačítky na vnější části si můžete přepínat vibrace. Řeknu vám pravdu – vyhrála bych si s ním i sama, protože vnější část vibrátoru dráždila rovnou i klitoris. Vnější vibrace byly ale slabší, protože hlavní vibrace se přesouvají do té užší části, která je uvnitř. Pak se přidal i partner a chvíli nám trvalo, než se nám podařilo sladit s vibrátorem, ale nakonec se to povedlo. Může se stát, že vám bude vibrátor při pohybech partnera dovnitř a ven vyklouzávat, ale po krátkém tréninku zjistíte, jak na to. Tím, že máte s pomůckou uvnitř zároveň i penis, prožijete intenzivnější pocit slasti než bez ní, protože cítíte vibrace, které budou dráždit zároveň i vašeho partnera.
První použití netrvalo dlouho. Partner se totiž – asi z euforie, že jde o něco nového – udělal dřív než obvykle, ale možná to svědčí i o tom, že tahle hračka vážně funguje. :)
Double Joy, vibrátor pro pár
Později jsme si do mobilů stáhli aplikaci Satisfyer Connect a podle návodu jsme se oba zaregistrovali. Instalace není nejsnazší, a tak nám chvíli zabrala, ale když budete postupovat krok za krokem, v pohodě to zvládnete. Partnera jsem poslala do obýváku a já jsem si udělala pohodlí v ložnici. Plánovali jsme, že si začnu užívat sama a partner to bude řídit na dálku, protože pomocí aplikace bude moct ovládat vibrace. Při používání aplikace asi dvakrát nereagovala, ale pak naskočila. Největším zážitkem pro nás ale bylo, když jsme zjistili, že přes aplikaci se můžeme i vidět – stačí zahájit videohovor. Partner zároveň ovládal vibrace a sledoval, co to se mnou dělá. Fakt průlomová věc zejména pro páry, které jsou od sebe daleko.

Kdybych měla pár slovy zhodnotit, proč je tenhle párový vibrátor skvělou volbou, určitě je to ovládání přes aplikaci na dálku a možnost využívat ho i samostatně, pokud partner zrovna není k dispozici. Vyhrajete si s ním jako s obyčejným vibrátorem. :) Jediné negativum je, že aplikace sem tam nereagovala.
Článek připravil
Zákazník
15.06. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Lepší sex
23.10. 2023
Sexy Halloween
I v našich končinách se halloweenské večírky těší stále větší oblibě. České děti zatím nechodí v převleku od dveří ke dveřím a neprosí o sladkosti. Mezi dospělými jsou však večírky v kostýmech velmi oblíbené. Pro odvážné je tu možnost přijít na takovou párty v sexy kostýmu. Pokud se mezi ně neřadíte, ale odvážné kostýmy vás lákají, udělejte si halloweenskou párty ve dvou. Váš partner*ka to jistě ocení. Vždyť hraní rolí je jednou z nejoblíbenějších sexuálních praktik. 
281
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...