Starter Lovers Kit sada pro pár

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Starter Lovers Kit sada pro pár

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
649
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
200+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Zažijte neomezené potěšení díky Lover´s Kit. Značka CalExotics vám přináší sadu určenou pro páry. Lover´s Kit je ideální pro začátečníky, no mohou jej používat i pokročilejší.

Všestranná souprava obsahuje vše potřebné k tomu, abyste mohli prozkoumat své tělo. O kreativitu a zábavu jistě nebude nouze, protože můžete během sexu střídat jednu hračku za druhou.

Značka CalExotics klade velký důraz na to, aby se její produkty přizpůsobovaly potřebám běžných lidí. Jejich snahou je zvýšit radost v každodenním životě i pomocí svých inspirativních produktů.

Balení dostalo ocenění na Creativity 45 Print Awarde pro jeho příjemný design. Balení obsahuje voděodolný vibrátor, návlek ve tvaru penisu, anální kuličky a dva erekční kroužky. Materiál produktů je vodotěsný.

Sada obsahuje:

Průsvitný vícerychlostní vibrátor, který je velice přesný, proto jej můžete používat na vnitřní, ale i na vnější stimulaci.

Jestli toužíte po opravdovém vzrušení, můžete vsunout na vibrátor pružný, žilnatý návlek. Tvar návleku se podobá reálnému penisu a je navržený tak, aby přinesl pocit opravdového požitku.

Pro ještě silnější rozkoš použijte těsné erekční kroužky, které vám zaručí větší výdrž. Kroužky se velmi jednoduše nasouvají a jsou velmi příjemné na dotek, protože jsou vytvořené z měkkého, odolného materiálu. Erekční kroužky slouží k tomu, aby maximalizovaly stimulaci, zvětšily obvod a zvýšily citlivost penisu.

Thajské anální kuličky mají každou kuličku oddělenou flexibilní, tlustou šňůrkou. Velikost kuliček se postupně zvyšuje, tím pádem se snadněji vkládají a perfektně stimulují anál či vagínu. Thai Beats jsou vhodné i pro začátečníky a můžete je jemně vytahovat pomocí kroužku.

Rozměry:
  • erekční kroužky (3,75 cm x 3,75 cm)
  • rozměry vibrátoru (15,25 cm x 2,5 cm;)
  • anální kuličky (8x 20.25 cm x 0,5 - 2 cm)
  • návlek (17,25 cm x 5 cm) 

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7564
Materiál: Želatinový
Povrch: Členitý
Vibrace: Vícerychlostní
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Spodní část
Baterie: 2 × AA baterie
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...