Erotická povídka: Svaž mě a donuť mě poslouchat…

Vodní hladinu narušovaly jen malinké vlnky. Rybníček byl klidný, nic nenasvědčovalo tomu, že ještě v noci zuřila strašná bouřka. Byla ale polovina léta a denní teplota a zářivé slunce rychle smazaly všechny stopy po nočním dešti. A to mladému páru naprosto vyhovovalo.
Banská Štiavnica: erotická poviedka.
Denisa se Sofií snídaly na terase před chatkou, kterou si na poslední červencový víkend pronajaly v krásném prostředí Jižních Čech. Tento přírodní klenot uvítal mladý lesbický pár deštivým pátečním počasím, ale v sobotu ráno se obloha vyjasnila. A to dvěma zamilovaným vysokoškolačkám vyhovovalo. Mohly se totiž konečně vydat na výlet po okolí Třeboně a poznat krásy, které si vybraly jako cíl svého výletu.

„Krásně se vyjasnilo!“ konstatovala Sofie nadšeně s plnou pusou. Denisa jim ke snídani připravila téměř až hotelovou snídani. Volská oka zajídaly párky z farmářského obchodu ještě z Prahy, odkud obě pocházely. Jejich původním záměrem bylo zorganizovat chatu s celou jejich partou, ale když to polovina lidí na poslední chvíli odřekla, výlet na rodinnou chatu zrušily a našly místo ní malinkou roubenku u jednoho z mnoha třeboňských rybníků a nemohly udělat líp.

„Dáš si ještě?“ zeptala se Denisa, přitažlivá brunetka s působivým dekoltem. Sofie byla o něco útlejší v oblasti hrudníku, ale její krásně vysportovaný zadek a dlouhé nohy to vykompenzovaly. Právě ty krásné nohy měla na ní Denisa asi nejraději.

„Nene, díky, ale už nemůžu,“ odpověděla vysoká blondýnka a talíř odsunula. „Ale bylo to výborné, díky za takovouhle luxusní snídani!“
„Pusu nedostanu?“ zamračila se Denisa. Sofii to pobavilo.
„Tak si pro ni pojď!“ odvětila blondýnka naoko přísně, načež se Denisa poslušně naklonila přes stůl. Sofiiny oči na okamžik spočinuly v jejím výstřihu, ale hned se jí přisála na našpulené rty. Z obyčejné pusinky se vmžiku stal pořádný francouzák.
„Wow, to ta snídaně byla tak dobrá?” uznale vydechla Denisa, když se od sebe za okamžik odtáhly.
„Tak tak,“ přikývla Sofie a zastrčila si spadlý pramen vlasů zpět za ucho.

Společně sklidily stůl a narychlo umyly i všechno zašpiněné nádobí. Denisa si začala balit batoh na slibovaný výlet, ale Sofie ji chytila ​​za ruku, že s tím nemusí tak moc spěchat. Ignorovala její zmatené otázky, jen ji dál cílevědomě táhla ven. Vyšly před chatku, kde byla na trávníku nachystaná prostorná deka. Denisa věnovala své přítelkyni další zmatený pohled, ale Sofie se jen pousmála.

„Svlíkni se,“ řekla opět tím svým panovačným tónem.
„Prosím?” zašklebila se Denisa a mávla rukou. „Pojď, už jsme dávno měly jít…“
„Řekla jsem SVLÍKAT,” zdůraznila Sofie. Z tváře jí zmizel veškerý úsměv.
„Tak… tak dobře…“ zaváhala vždy sebevědomá brunetka a začala si pomalu svlékat tričko.

Odhodila ho na trávu vedle připravené deky a její polovička jí rukou naznačila, ať se otočí. Denisa se tedy k Sofii obrátila zády a pokračovala dál ve svlékání. Stáhla si kraťasy a odhalila své potetované stehno.

„Pokračuj…“ ozvala se Sofie a Denisa si stáhla ramínka své plné podprsenky. Odhalila krásná kyprá prsa a nesměle si začala svlékat i krajkové kalhotky. Za chvíli stála na sluncem vyhřáté dece úplně nahá, s jednou rukou na prsou a druhou na rozkroku. 

„Klekni si,“ zašeptala jí Sofie do ucha, když najednou stála za ní.
„A-ano p-paní,“ zašeptala Denisa znovu a klesla na kolena. Jakmile to udělala, její dominantní přítelkyně ji chytla za ruce a zatáhla jí je za záda. Denise sevřela zápěstí semišová pouta. Pořád měla spoustu otázek, ale nedokázala se dál bránit. Neprotestovala, líbilo se jí to. Moc se jí to líbilo.

Sofie ji pobídla k předklonu tak, aby se Denisa opírala tváří o deku. Odhalila tak celý svůj krásně kulatý zadeček a vydala se Sofii na milost. 

„Popros,“ zavelela přísná blondýnka a její přítelkyně se zachvěla vzrušením.
„Prosím, paní moje, svaž mě a donuť mě poslouchat tvé rozkazy…“
„Moc dobře,“ pochválila ji její polovička a pleskla ji po zadku. Denisa sebou jemně cukla a pocítila, jak jí Sofie svazuje kotníky i stehna. V tu chvíli byla už úplně bezbranná. A teprve tehdy začala ta největší zábava. Sofie totiž na tyto nečekané hrátky nachystala nejen deku, ale zatímco se Denisa svlékala, přinesla si k ní i nějaké hračky. Pouta a lano byl totiž jen začátek.

Denisu zastudil dotek lubrikantu. Žádné něžnosti se ale nekonaly, její paní jí odměřeně potírala vagínu nějakým voňavým lubrikačním gelem, který jí samozřejmě nanesla i dovnitř. Když se v ní ocitly Sofiiny prsty, tlumeně vzdychla. Srdce se jí rozbušilo, když ucítila, jak jí Sofie natírá i prdelku. Anální otvor se jí o něco stáhl, to ale její paní neodradilo. Pousmála se a naléhavě jí vsunula dva prsty do vagíny. Tentokrát ale už ne se záměrem zvlhčení. Začala si se svou obětí lačně hrát a velmi rychle jí dráždit bod G.

Prsty druhé ruky jí přitom zabloudily k Denisinu análu. Sofie jemně zakroužila prstem po okolí drobného otvoru a pak bez čekání vnikla dovnitř celým prstem. Svázanou brunetkou cuklo, ale s prstem v zadku se necítila tak nekomfortně, jak by se mohlo zdát. Jelikož nedala najevo žádnou formu nespokojenosti, ve vteřině měla v zadku prsty rovnou dva a její paní jimi začala v zadečku vášnivě pohybovat.

Denisa zaťala pěsti a začala bez ostychu z plna hrdla vzdychat.

Její slastné vzdychání se klidnou hladinou přilehlého rybníku neslo do blízkého okolí, odkud nejspíš směřoval nejeden zvědavý pohled. Ale přísné paní Sofii to bylo jedno. Ona se o svou odevzdanou otrokyni mínila postarat až do konce.

A ten se nezadržitelně blížil.

V ten moment ale Sofie prsty z Denisina análu vytáhla. Otrokyně dychtivě čekala, co se bude dít dál, ale v tu chvíli se jejího řitního otvoru dotklo něco nového. Něco, co Sofie začala tlačit dovnitř, i když to bylo evidentně širší, než Denisin zadek dokázal pojmout. Štíplo to, ale Sofie byla nemilosrdná. Dildo vnikalo do zadečku svázané lesby stále hlouběji a Denisa vzdychala slastí i jemnou bolestí zároveň. A právě to bylo spojení, které ji rychle přiblížilo k orgasmu.

Další masivní dildo najednou vniklo i do její vagíny a ona vydechla rozkoší. Její přítelkyně jí plnila všechny zvrácené představy najednou. A rozhodně si to užívala.

„Prosím, paní moje…“ zavýskla Denisa celá červená ve tváři.
„Co prosíš, otrokyně?!“ odsekla Sofie tvrdě.
„Prosím, paní, dovol mi se udělat…“
„Uděláš se pro mě. Rozumíš?!“ Paní byla přísná.
„Ach, ano!“ zavzdychala Denisa a zaryla prsty do deky.
Už tomu nedokázala odolávat.

Začala křičet ještě dřív, než se dostavil její úžasně mokrý orgasmus. Stříkala tak silně, až vysunula Sofiino dildo. O to hloub a nelítostněji Denise penetrovala zadek, což způsobilo několik dalších, extrémně silných výstřiků. 

Jezero zůstávalo klidné.

Když bylo po všem, Sofie se vyčerpaně svalila vedle své stále svázané přítelkyně, v níž doznívaly poslední vlny třesu.

„No,“ hlesla blondýnka spokojeně a pohlédla na svou polovičku. „Teď můžeme jít na ten výlet, haha.“
Článek připravil
Simon
25.08. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...