Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Erotická povídka: Výročí na Starém Městě

Rozhodli jsme se oslavit naše výročí v apartmánu na Starém Městě. Užívala jsem si výhled na rušnou ulici plnou lidí, kteří se přesouvali, povídali si, smáli se, popíjeli kávu či víno. Bavili se. A já jsem jim upřímně záviděla. Kdy naposledy jsem si já takhle vyšla se známými ven? Už ani nevím. 

Moje myšlenkové pochody přerušilo zakašlání za mými zády. Řekla jsem si, že se neotočím a počkám, co bude následovat. Zezadu se ke mně přitisklo silné, svalnaté tělo, které mě objalo kolem pasu, a ruce, co mi stahovaly sexy kalhotky. Usmála jsem se jen tak pro sebe. V tomhle objetí jsem se cítila nejbezpečněji a on to věděl. Věděl, jak ve mně vyvolat tenhle pocit – a další, díky kterým jsme teď tady. Už 20 let spolu.

Sexy krajkové kalthotky

Krajkové sexy kalhotky

Cena: od 279 Kč
Jemně mi zatlačil na záda a já se pěkně prohnula, pohled pořád upřený do ulice pod námi. Jemně mi roztáhl půlky a vzápětí jsem cítila, jak mi pysky rozevírá jeho penis a pomalu se do mě zasouvá. Když byl v půlce, rázně ho do mě vrazil a já vykřikla. Překvapením a pod vlivem endorfinů jsem nehty zaryla do dřevěného okna, ze kterého opotřebením dávno slezla bílá barva.
Vzal mi boky do dlaní a začal ho pomalu zasouvat dovnitř a pak úplně ven. Každý pohyb jsem cítila víc a víc.
Pak už jsme se oba drželi okna, já stála na špičkách a on mě jednou rukou držel za rameno. Prohnula jsem se v zádech tak, jak mi to mé tělo dovolilo, a podívala se mu do očí – i když vzhůru nohama. Nadrženému mu to moc slušelo. Měl v očích takovou tu jiskru, dravost. Byl v tu chvíli úplně jiným člověkem, než jakého jsem ho znala. Věděla jsem, že teď mi to chce udělat. Chce, abychom si to oba užili stejně, a až skončíme, vrátí se ten muž, kterého jsem si vybrala a vybírám pořád dokola už 20 let.

Lehla jsem si na postel a hlavu spustila z okraje dolů. Pomalu mi ho zasouval do úst, hlouběji a hlouběji, dokud žaludem nenarazil na můj hrtan. Chvíli ho tak nechal a já cítila, jak mu pulzuje penis. Nevydržel to a udělal se. Měla jsem co dělat, abych to udržela v puse a spolkla.

Jedním pohybem mě otočil o 180 stupňů a roztáhl mi nohy. Lehl si mezi ně, svíral mi rukama stehna a rty se mi začal otírat o klitoris. Svaly na stehnech se mi začaly jemně třást. Tělo reagovalo okamžitě, a když zapojil i jazyk, už se to nedalo skrýt. Zuby mi tahal pysky a prstem přitom dráždil klitoris. Z něj se přesunul níž, kde do mě pomalu zasunul ukazováček a pak k němu připojil i prostředníček. To jsem ale už nemohla vydržet. Svíjela jsem se, kroutila, prohýbala se, dokud celé mé tělo nezachvátily orgasmické vlny. Držel mě ještě silněji a celou tu dobu se na mě se zájmem díval. Vždycky. Teprve až když jsem otevřela oči a dala mu najevo, že můžeme pokračovat, že jsem si to užila na maximum, si nabral tekutinu, která ze mě vytekla, na penis a zasunul ho do mě. Ale už mnohem citlivěji a jemněji. Můj doznívající orgasmus mu jemně v pravidelných intervalech stiskával penis a pokaždé se mu malinko roztáhly zorničky.

Moje nohy si položil na ramena, jemně do nich kousal a líbal je a přitom se pohyboval dovnitř a ven. Cítila jsem ho mnohem citlivěji a každý zásun ve mně vyvolával euforii a z úst se mi mezi rty draly jemné vzdechy.

Prsty jsem mu přitom bloudila ve vlasech a čas od času se nahnula pro polibek. Jeho zorničky zůstaly roztažené, takže jsem věděla, že jeho další orgasmus je na cestě. „Prosím“, dívala jsem se mu při tom hluboko do očí a jemně nadzvedla koutky úst. Věděla jsem, že v okamžiku, kdy řeknu to jedno kouzelné slovíčko, které v sobě ale skrývalo mnohem víc, ztratím na malou chvíli jeho pozornost. Protože to jediné, co v tu chvíli dokázal, bylo se oddávat orgasmu, který byl ale tentokrát mnohem silnější a hlasitější. Klesl bezvládně vedle mě, ale jeho ruka mě dál objímala. Nedovedu přesně říct, jak dlouho jsme tam tak leželi a poslouchali vlastní dech, který se každou minutu zpomaloval a vracel do normálu. Venku už byla tma, ale to pro nás neznamenalo, že jsme skončili. Až ve městě dojíme večeři a vrátíme se oba spokojení, najedení a připití, určitě budeme chtít víc. Protože jsme vždycky chtěli víc. To je důvod, proč jsme spolu 20 let a dalších 20 let nás ještě čeká.
Článek připravil
Sára
11.05. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...