Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Co je to polštář na sex a k čemu je dobré ho mít?

Polštáře na sex jsou pevné polštáře, které jsou navrženy tak, aby tělu poskytly extra oporu během intimních chvil. Existují v mnoha různých tvarech a velikostech, abyste našli ten pravý, který z nepohodlné polohy udělá vašeho nového favorita. Pokud vás zajímá, jaký je rozdíl mezi klasickou zmuchlanou peřinou a polštářem na sex, čtěte dále!
Vankúš na sex
Ano, máte pravdu, k domácímu potěšení můžete použít i běžné pokrývky nebo polštáře. Ale speciálně navržené polštáře na sex jsou obvykle vyrobeny z pěny s vysokou hustotou. Tato pěna drží tvar a poskytuje vám oporu, když ji nejvíce potřebujete. Nemluvě o tom, že jsou tyto speciální polštáře často opatřeny odnímatelným potahem, který lze prát v pračce. A není nic horšího, než když se vám čerstvě vyprané ložní prádlo zašpiní.

Na trhu existují různé typy polštářů pro jakýkoli účel 🛌

Klínové střihy jsou vhodnější pro zvýšení úrovně boků, kolen nebo stehen a také pro zmírnění celkového nepohodlí pomocí polstrování. Díky speciálnímu tvaru si užijete mnohem snazší pronikání do partnerky a dosáhnete mnohem hlubší penetrace než kdykoli předtím.

Polštář může být velmi užitečným společníkem i pro muže, jejichž penis je menších rozměrů. Polštář nadzdvihne pánev partnerky a umožní hlubší průnik 🍆

Některé polštáře se dodávají také s pouty nebo držadly pro ještě rozmanitější potěšení.

Proč byste měli vyzkoušet polštář na sex?

Pokud vás trápí nepříjemný a bolestivý sex, může být řešením polštář na sex, zejména pokud trpíte bolestmi kloubů a pánevního dna. Polštáře pomohou udržet polohu, což vám umožní prodloužit rozkoš. Úpravou polohy pomocí polštáře na sex zmírnite tlak na klouby, což je skvělý bonus pro lidi, kteří mají problémy s krkem, zády, kyčlemi nebo koleny.

Při sexu se mohou objevit bolesti konečníku, problémy s prostatou a přetížení pánve. Dobrou zprávou je, že správná poloha, může tyto negativní důsledky zmírnit a zlepšit sex nejen pro vás, ale i pro vašeho partnera.

Erotické polštáře vám navíc otevřou nové spektrum poloh, které můžete vyzkoušet. Polštář dokáže poskytnout správné vyvýšení, aby orální sex nebyl pro vás a vašeho partnera tak krkolomný.

Modrý vankúš na sex

Polštář na sex

Cena: od 649 Kč

Nejste si jistí, kde začít? Připravili jsme pro vás praktický seznam, jak polštář použít pro zpestření vašich sexuálních chvil.


Misionář

Polštářem podložte boky, čímž zdvihnete pánev a penetrace bude ještě hlubší a intenzivnější. Navíc dokážete lépe zacílit bod G. Při análním sexu vám nadzvednutí poskytne rovněž lepší a hlubší průnik.

Zezadu

Pokud je vaše polovička výrazně vyšší, můžete mít problém se přizpůsobit. Polštáře na sex zabezpečí, že se dostanete na úroveň potřebnou k tomu, abyste se cítili pohodlně a užili si celou noc. Stačí umístit polštář přímo pod boky a zaujmout polohu.

Orál

Nadzvednutí boků oceníte také při orálním sexu, ať už ležíte na zádech, nebo na břiše. V obou případech bude mít vaše polovička "snazší přístup" – budete šetřit její krk a páteř.

Lžičky

Milujete polohu lžičky, ale nemáte rádi nepříjemné úhly, ve kterých se vrtíte? My také ne. Polštářek mezi koleny vám pomůže dostat se do ideální polohy, abyste si mohli užívat líné ležení bez pocitu, že se o to musíte snažit.

Tipy na použití polštáře

Při zavádění polštáře na sex do vaší ložnice je třeba mít na paměti několik klíčových věcí. Především, pokud se chystáte polštář používat se svým partnerem*kou, nezapomeňte si o něm společně promluvit, než ho přinesete domů – souhlas je klíčový u všech nových hraček, i těch měkkých!

Za druhé, udržujte polštář na sex v čistotě. Většina z nich má odnímatelný potah, který můžete hodit do pračky.

A konečně, užívejte si s ním! Váš polštář dokáže uspokojit všechny vaše potřeby, i když jde jen o sólo hru. Pokud vás toto téma oslovilo, podívejte se na naši kategorii erotického nábytku
Článek připravil
Martina
05.03. 2024
Head of Marketing ...
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...