Tipy na podzimní romantiku

Prožít podzimní romantiku u Netflixu zachumlaní pod dekou je fajn, ale co ji zkusit strávit i jinak? 😈 Po létě, kdy jsme byli plní energie a užívali si dlouhé slunečné dny, přichází období, kdy chce člověk trochu zpomalit a uvolnit se. My pro vás máme 5 skvělých tipů, jak si s partnerem či partnerkou užít podzimní radovánky a relax.
Tipy na jesennú romantiku

Hračky pro zahřátí

Zachumlejte se před sychravým počasím v posteli a rozvášněte jeden druhého. Věděli jste, že existují erotické pomůcky s funkcí vyhřívání? Teplo, které produkují, dokáže rozproudit krev a uvolnit svaly, celkový zážitek je tak ještě realističtější a orgasmus intenzivnější. Skvělým pomocníkem je také tato hřejivá masážní hlavice, kterou můžete použít na různé erotogenní zóny. 

Zpestřete si večer erotickou povídkou

Podzimní večer si můžete zpříjemnit i našimi erotickými povídkami. Tím zaručeně nabouráte večerní stereotyp. A kdo ví, kam až vás vaše fantazie zavedou. :)

Relaxační erotická masáž

Po letní “okurkové” sezóně musí mnoho z nás zvýšit své pracovní tempo, s čímž přichází větší psychická zátěž a stres. To často vede k tomu, že nemáme dostatek času na svou polovičku a mohou se dostavit pocity vzájemného odcizení. Skvělým nápadem je proto zařadit do svého programu pravidelně, ideálně jednou týdně, relaxační masáž. Nemusíte kvůli tomu ani nikam chodit. V naší nabídce najdete vše, co k uvolnění potřebujete. Už jste vyzkoušeli třeba masážní olejovou svíčku nebo raději dáváte přednost klasickému masážnímu oleji? Jakmile vypnete hlavu a necháte tělo zrelaxovat, uvolníte se, zlepší se vám nálada a s tím se může přirozeně dostavit i chuť na sex. Proto pro vás máme také doplňky pro erotickou masáž. Skvěle vás uvolní také horká koupel v opojné vůni přírodních olejů.


Erotické společenské hry

Dalším způsobem jak se sblížit, je hraní společenských her - samozřejmě, máme na mysli ty erotické. Dochází vám nápady na oživení sexuálních hrátek? Tak přesně pro vás máme inspirativní erotické hry nebo kostky s polohami z Kamasútry. Pokud jste umělecká duše, radost vám rozhodně udělají naše nové erotické omalovánky či kniha plná vzrušení a sexu.

Romantický wellness pobyt v přírodě

Útulné hygge chaty, léčivé relaxační procedury, kvalitní sezónní potraviny, romantické procházky v přírodě, pozorování hvězd nebo večeře u krbu? Po takovém typu oddechu touží nejedna žena či muž. Změna prostředí pozitivně ovlivňuje psychiku a atmosféru ve vztahu. Potěšte svou polovičku wellness pobytem v přírodě. Pokud chcete překvapení umocnit, zabalte si s sebou nový sexy kousek spodního prádla.

Chcete romantiku dovést k dokonalosti? Zkombinujte všechny předchozí tipy a zrealizujte je na wellness pobytu.    

Podzim může být obdobím krásných romantických zážitků plných barev, dobré společnosti a úžasných vzpomínek. Nezapomeňte, že nejdůležitější je strávit kvalitně společný čas a prožít tyto chvíle s láskou. Podzimní romantika je tu pro vás, tak si ji užijte naplno!
Článek připravil
Veronika
05.10. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Co je to ...
03.03. 2021
Co je to partnerský vibrátor a proč se vyplatí ho vyzkoušet?
Když se řekne partnerský vibrátor, ne každý ví, co přesně si má pod tímto pojmem představit. Dokonce se může stát, že ani při pohledu na tuto hračku mnozí nebudou mít jasno v tom, jak se používá. Od jiných erotických pomůcek, které jsou často rozpoznatelné na první pohled, se partnerské vibrátory odlišují svým elegantním a nenápadným vzhledem. Co to partnerský vibrátor je, jak přesně se používá a co všechno v posteli dokáže?
1 054
0
Sexuální zdraví
22.02. 2024
Sex po porodu. Kdy začít?
Těhotenství a porod obecně jsou významným zásahem do ženského těla. Někdy ženy dokonce nemohou mít během těhotenství sex, pokud je rizikový. Po narození dítěte si ho proto samozřejmě chtějí dosytosti užít. Všichni víme, že po porodu žena nesmí mít sex po dobu 6 týdnů, protože nastává fáze "očisty“ – šestinedělí. A zároveň se ani ženám do sexu nechce a pohlavní styk je to poslední, na co novopečená maminka myslí. Kolotoč kolem miminka dá zkrátka zabrat i té nejvášnivější ženě.
196
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...