Recenze: Satisfyer Rolling Pleasure

Jsem obrovská fanynka značky Satisfyer, s každým novými produktem mě znovu a znovu dokáží překvapit. Tato novinka je určena k potěšení bodu G. Je ozvláštněna speciální kuličkou, která připomíná pohyb prstů tam a zpět, spolu se stimulací, která poskytuje dunivé vibrace pro zcela jiný zážitek. Jak tato netradiční novinka obstála v testu? Satisfyer Rolling pleasure

Pojďme k samotnému Rrrolling Pleasure

Na první pohled byste si asi řekli, že se jedná o takový obyčejný vibrátor, nebo o celkem zajímavě zakřivený vibrátor s drážkami v krásné barvě. Omyl. Satisfyer Rrrolling Pleasure rozhodně není obyčejný vibrátor. Na svém konci má kuličku. Ano, čtete dobře – kuličku. Kulička se přesouvá přesně tam, kde je třeba, a skvěle působí na bod G. Řekla bych, že to připomíná pohyb prstů. JE-TO-BOŽÍ! Nebojte, rozepíšu se. 

Na tomto modelu si v Satisfyeru dali záležet a je to vidět i cítit. Je vyroben z lékařského silikonu, který je neškodný a šetrný k lidskému tělu. Tvar hračky je dobře promyšlený, přiléhá přesně tam, kde má. Ať už ji používáte sama nebo vám při vášnivějších chvílích pomáhá partner*ka, dobře drží a není to nepříjemné/bolestivé. A ani kdybych nezapnula vibrace, tak by mi to nevadilo. Vibrátor je tak promyšleně navržen, že postačuje i jako dildo.

Ovládání

Ovládá se pomocí 3 tlačítek, kterými si regulujete dva motorky – vibrace a pohyblivou kuličku. Motorky můžete ovládat i samostatně, ale když pracují oba najednou, tak je to jiná báseň! 😍

Na výběr máte z 12 vibračních módů a 7 rychlostí kuličky, která se pohybuje nahoru dolů. Já osobně mám ráda pomalý začátek a později rychlost stupňuji. Dohromady s kuličkou to byl příjemný zážitek. Je skvělé s vibrátorem experimentovat, a to nejen uvnitř, ale také například na klitorisu. Možnosti jsou nekonečné, záleží jen na vás, jaký způsob stimulace vám dělá dobře.

Navzdory tomu, že má v sobě dva motorky, je lehký (něco málo přes 130g), skladný, nabíjení pomocí USB kabelu je snadné. Úpřímně? Kdybych tento supervibrátor dostala rok zpět, jiný už asi ani nechci 😂. Satisfyer Rrrolling Pleasure nezklamal a krásná mentolová barva je příjemným oživením mé sbírky. Pokud byste hledala něco elegantnějšího, zkuste sáhnout po Satisfyer Rrrolling Explosion.

Chcete-li zpestřit své hrátky a milujete hýčkání bodu G, rozhodně tento vibrátor doporučuji. Zabavíte se s ním i s partnerem*kou. Bude vás zkrátka bavit - ať už budete hledat bod G, nebo zkoušet, kde všude se dá použít ta skvělá kulička 😊.
Článek připravil
Instagram pro dospělé
06.05. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
31.05. 2023
Jak diskrétně dostat erotické hračky přes letištní kontrolu
Chystáte se na letní dovolenou a uvažujete o tom, že byste si s sebou vzali i své oblíbené erotické hračky? Bojíte se ale, že by se vám při manipulaci se zavazadly mohly hračky omylem zapnout a vibracemi na vás upoutat pozornost? Přeprava sexuálních pomůcek je většinou naprosto bezproblémová. Po letech cestování s našimi produkty, ať už za prací, nebo za zábavou, jsme zjistili, jak bez komplikací projít letištní kontrolou a diskrétně si pomůcky dovézt do cílové destinace. Vyzkoušejte některé z našich tipů.
267
0
Lepší sex
18.12. 2020
Proč byste měli vyzkoušet skleněné erotické pomůcky?
Různorodost materiálů používaných při výrobě erotických pomůcek nám dává možnost vybrat si pro sebe tu správnou hračku. Zatímco o těch silikonových se mluví jen v superlativech, na stejně kvalitní pomůcky pro dospělé ze skla se často zapomíná. Možná jsou za tím předsudky, které v nás vyvolávají obavy. Většina z nás má přece v paměti sklo zafixované jako křehký materiál, se kterým je třeba zacházet opatrně.
636
0
Erotické povídky
22.08. 2023
Erotická povídka: Ledové potěšení
Experimentování za dveřmi ložnice vždycky patřilo k našim oblíbeným aktivitám. Ne že by se nám obyčejný sex se ženou někdy zdál nudný, ale jen velmi zřídka jsme se dokázali obejít bez fantazírování o tom, jak to všechno ještě víc ozvláštnit. Právě díky tomu náš sexuální život nikdy šeď neznal. A to je podle mě i jeden ze základních pilířů kvalitně fungujícího dlouhodobého vztahu.
687
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...