Satisfyer Pro 2 vs. LELO SONA – Jak si vybrat a který je ten pravý?

Pokud jste o stimulátorech klitorisu už něco slyšely, určitě víte, že „efekt sacích vln“ způsobuje výbušné orgasmy. Vybrat si ale z tak obrovského množství různých druhů satisfyerů nemusí být nic jednoduchého. Obzvlášť, pokud jste ve světě erotických pomůcek nováčkem💓Porovnali jsme proto nejžádanější druhy stimulátorů. Satisfyer vs. LELO
Ten zásadní rozdíl je ve vlnách! Satisfyer má patentovanou takzvanou technologii Air-Pulse. Představit si ji můžete jako tlakové nebo sací vlny. Naproti tomu LELO má patentovanou technologii sonických vln. Tento efekt bychom přirovnali pocitu, jako když stojíte u velkého reproduktoru, třeba na koncertě, a cítíte, jak vám zvuk rozvibrovává celé tělo. 🔊
Další důležitý rozdíl mezi těmito rivaly je cena. LELO Sona se řadí k luxusním erotickým pomůckám a její koupě vyžaduje vyšší počáteční investici v ceně 2 589 Kč. Satisfyer Pro 2 může být váš už za 1259 Kč. 
Pozor! Po prvním orgasmu, který se stimulátorem zažijete, už nebudete mít nikdy dost. 
Pokud máte jasno v tom, jaký typ vln a jakou částku chcete do stimulátoru investovat, pojďme se podívat na odlišnosti – a tedy i to, který je pro vás ten pravý!

Jak to celé funguje?

LELO SONA 

SONA má nesmírně výkonný a silný motorek, díky kterému zažijete výbušné orgasmy a rozkoš, které se nebudete moct nabažit. S osmi pulzačními funkcemi, podsvícenými tlačítky a velkým rozsahem rychlostí je SONA „gamechanger“. Intenzita jejích vln nemá konkurenci. Z osmi stupňů pulzací nám většinou postačují první čtyři. 💦 … Je ale potřeba si uvědomit, jak moc jste citlivá, protože pro některé ženy je SONA příliš intenzivní a nedokážou si její funkce užít. Stimulátor klitorisu, Lelo Sona.
Se silným motorkem se pojí i o něco vyšší hlučnost, ale k obavám není důvod, nejde o nic strašného. SONU nepřikládáte přímo na klitoris, jde o bezdotykovou stimulaci. Doporučujeme ji od klitorisu vzdalovat a přibližovat. Výhodou je, že SONA je voděodolná, a tak si ji můžete vzít i do vany nebo sprchy. Pod tekoucí vodou slyšet rozhodně nebude.   

Všechny produkty značky Lelo se vyznačují nádherným minimalistickým designem. SONA to potvrzuje a učaruje vám hned na první pohled nejen samotná hračka, ale i její balení. V něm najdete úložný sáček, kartičku prokazující její originalitu a napájecí adaptéry.

Jediné mínus, které u tohoto stimulátoru vidíme, je jeho (ne)ergonomický tvar a hmotnost. I když má jedinečné provedení, při milování s partnerem se nemusí držet pohodlně.

SONA má celosilikonový povrch s kovovými detaily a díky tomu se velmi snadno myje. Její hlavička je menší a užší, což nemusí vyhovovat dámám s větším klitorisem.
Lelo Sona stimulátor klitorisu

LELO SONA 

Cena: od 2 589 €

Satisfyer Pro 2 Next Generation Satisfyer Pro 2, Next Generation

Satisfyer Pro 2 vás přivede do klitorisové extáze i přesto, že jeho výkon je slabší než u konkurenčního stimulátoru Lelo. Z jeho 11 úrovní různých programů si určitě vyberete. Jde o kombinaci rovnoměrných pulzací a různých typů intenzity a síly. Chcete se jen jemně chvět, nebo se nechat rovnou vystřelit do nebes? Orgasmus do pár minut, někdy i sekund je zaručen.

SF Pro 2 se podle nás drží mnohem pohodlněji, jeho tlačítka jsou snadno uchopitelná v různých polohách, zároveň je Satisfyer o dost lehčí. Proto na jeho používání při milování nepotřebujete bicáky, za které by se nestyděla ani Xena. Oproti LELO má Satisfyer širší sací hlavici, vzrušení tak pocítíte na větší části vulvy.

V krásné krabičce od německého výrobce Satisfyer najdete přibalený magnetický USB kabel. Díky nabíjení je hračka nejen šetrnější k životnímu prostředí 🌿, ale hlavně vás může doprovázet třeba v bublinkové koupeli. Hedvábně jemná silikonová hlavice se jednoduše odstraní z těla stimulátoru, takže její čištění bude bezproblémové.

Mínus, které na Pro 2 oproti SONĚ vidíme, je provedení a trochu slabší výkon. Ale růžovo-zlatá kombinace Satisfyeru ho i tak řadí k moc pěkným erotickým pomůckám. Zároveň je jeho slabší výkon tou správnou volbou pro dámy s citlivým klitorisem.

Mnoha našim zákaznicím se díky efektu sacích vln podařilo i ejakulovat. Ať už se rozhodnete pro LELO, nebo Satisfyer, věříme, že si společné chvíle užijete na maximum!

SONU i SF Pro 2 doporučujeme používat výhradně s lubrikantem na vodní bázi. Oba produkty jsou vyrobené z lékařského silikonu, takže při použití silikonového gelu by mohlo dojít k poškození pomůcky.

Doporučujeme také produkty před a po použití omýt teplou mýdlovou vodou a nastříkat dezinfekčním čističem na erotické pomůcky. Při správné péči vám bude erotická pomůcka dělat radost dlouhá léta. 😊
Článek připravil
Martina
01.07. 2021
Head of Marketing ...
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální zdraví
22.02. 2024
Sex po porodu. Kdy začít?
Těhotenství a porod obecně jsou významným zásahem do ženského těla. Někdy ženy dokonce nemohou mít během těhotenství sex, pokud je rizikový. Po narození dítěte si ho proto samozřejmě chtějí dosytosti užít. Všichni víme, že po porodu žena nesmí mít sex po dobu 6 týdnů, protože nastává fáze "očisty“ – šestinedělí. A zároveň se ani ženám do sexu nechce a pohlavní styk je to poslední, na co novopečená maminka myslí. Kolotoč kolem miminka dá zkrátka zabrat i té nejvášnivější ženě.
158
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...