Recenze: Satisfyer Partner Plus

Byla jsem nadšená, nejen balením, ale i samotným silikonovým materiálem vibrátoru. Balení je velmi elegantní, což u erotických pomůcek není vždy samozřejmostí. Má i ochranný štítek hygienického balení. 

Vibrátor Partner Plus Remote od německé firmy Satisfyer skvěle padne do ruky. Zvykla jsem si s ním mít orgasmus i do 1 - 2 minut, ale umím si taky vyhrát, abych si užila mnohem déle. Hlavně, když si jeden konec chytnu do ruky, druhý do sebe zasunu a prsty si s ním hraju, že konec v ruce se občas letmo dotkne klitorisu.

Můj tip

Jelikož oba konce vibrujou, vložte je mezi klitoris. Bude stimulovaný z obou stran a zažijete pocit, kdy se budete skutečně svíjet rozkoší. Klasický vibrátor se může jít zahrabat. Používáme ho jako předehru, případně moji dohru. 😜

Nejlepší je kombinace, kdy do vás partner zasouvá prsty, zatímco v druhé ruce má tento vibrátor a dráždí ním klitoris z obou stran. Když to přítel zkoušel poprvé, udělala jsem se asi do 30 vteřin (bežně mi to trvá 5 - 15 min.) s hodně dlouhým a velmi silným orgasmem. Oba jsme na sebe udiveně hleděli, cože se to právě stalo. 🤩 Človek si ani neumí představit, co to s tělem dělá, je to tak zvláštním způsobem vzrušující.

Rada

Pokud je partner unavený, je to ideální způsob, jak ženě do 2 minut dopřát extra silný orgasmus.

Osobně si myslím, že vibrátor je příliš zahnutý do písmena U. Ideální by bylo, kdyby měl širší rozpětí, protože během sexu trochu tlačí na měchýř a klitoris nestimuluje přímo, ale trochu nad ním. Avšak je to fajn věc na zlepšení sexu. 

Co na to přítel?
Vyjádřil se jasně  “Je to jiný…” Jeho prý nejvíce rajcuje to, jak to rajcuje mě.
Článek připravil
Zákazník
25.04. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
31.05. 2023
Jak diskrétně dostat erotické hračky přes letištní kontrolu
Chystáte se na letní dovolenou a uvažujete o tom, že byste si s sebou vzali i své oblíbené erotické hračky? Bojíte se ale, že by se vám při manipulaci se zavazadly mohly hračky omylem zapnout a vibracemi na vás upoutat pozornost? Přeprava sexuálních pomůcek je většinou naprosto bezproblémová. Po letech cestování s našimi produkty, ať už za prací, nebo za zábavou, jsme zjistili, jak bez komplikací projít letištní kontrolou a diskrétně si pomůcky dovézt do cílové destinace. Vyzkoušejte některé z našich tipů.
216
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...