Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Co je to squirting neboli mokrý orgasmus?

Squirting či jinak řečeno – ženský mokrý orgasmus je v oblasti sexu velkým fenoménem. Každopádně více se o něm mluví, než kolik žen ho ve skutečnosti zažívá, neboť mokrého orgasmu dosáhne jen zhruba 20 % žen. O to vyhledávanější jsou na porno stránkách scény se ženským squirtingem, neboť každý muž si chce dokázat, že se ženou dokáže dělat divy. Jak celý proces vypadá, jak mokrého orgasmu dosáhnout a co za tekutinu v tu chvíli z ženy vychází?
Čo je to squirting.
Začněme tím, co to squirting je. Jde o výstřik znatelného množství většinou čiré tekutiny z ženských pohlavních orgánů, kterému předchází erotická stimulace pohlavních orgánů. Nejčastěji se ženského výstřiku dosáhne penetrací vaginy a přímou stimulací "bodu G".

Jaký je to pocit?

Pocity, které squirting provází jsou subjektivní, liší se tedy žena od ženy. Některé si tuto chvíli zaměňují s nutkavou potřebou čůrat, které se nedá zabránit a následně na to je překvapí silný výstřik. Může jít i o pocit náhlého uvolnění v podobě erotické exploze, případně tlaku nebo jemné, ale stále příjemné bolesti, která se rozleje do celé pánevní oblasti.

Ačkoliv se squirtingu přezdívá „mokrý orgasmus“, ne vždy je tento jev spojen s prožitím orgasmu. Někdy přijde "ruku v ruce", jindy squirting orgasmus jen ohlašuje nebo přichází bez toho, aniž by se orgasmus vůbec dostavil. Často za to, že orgasmus během výstřiku nenastane, může překvapení a šok z toho, co se to s ženským tělem děje. Vyvrcholení si totiž žádá spolupráci jak svalstva pánevního dna, tak souhru těla a mysli.

Co je to za tekutinu?

Velký mýtus, který kolem celé věci panuje je, že se jedná o moč. Ve skutečnosti však tekutina, která při výstřiku ze ženy vychází, není z močového měchýře, ale za její produkci je zodpovědná Bartholiniho žláza. Jedná se o párovou žlázu nacházející se po pravé i levé straně poševního vchodu, jež má rozměr velikosti hrášku.

Tekutina je průzračná, bez chuti či zápachu. Po zaschnutí nezanechává fleky, stopy ani skvrny na oblečení, prostěradle ani jinde a moč obsahuje jen v mizivém množství. Ve skutečnosti jde o „koktejl“ sacharózy, keratinu, kyseliny fosforečné či fruktózy. Objem, který žena během jednoho výstřiku vyloučí je různý, ovšem pohybuje se v rozmezí 5–15 ml.

Jak dosáhnout squirtingu?

Každá zdravá žena je anatomicky uzpůsobena k tomu, aby squirting dosáhla. Přestože je mnohokrát problém i s dosažením samotného „suchého“ orgasmu, netřeba se k této představě příliš upínat. Za pokus to však stojí a zde je malý návod:

Pravidlo číslo jedna – nevynechat klitoris! Jeho stimulace navodí vzrušení, zvlhčí vaginu a z hlavy vyžene vše, co tam v tu chvíli nemá co dělat. V žádném případě však nemasírujte klitoris nasucho, mohlo by to přinést více škody než užitku a celý zážitek by to jen pokazilo. Ani sliny nejsou dobrou volbou, sice se rychle vstřebávají ale postupně ji ještě více vysušují. Ideální je použít pár kapek lubrikačního gelu a pokud chcete začít opravdu vášnivě, vyzkoušejte stimulační lubrikant, který zesílí pocit vzrušení a dráždivost.Jakmile je klitoris dostatečně rozdrážděný, vagina začíná vlhnout. V tom okamžiku je čas posunout se o krok vpřed a začít s penetrací. Ideální jsou 2–3 prsty, které jsou v jemném sklonu a polštářky směřují k horní poševní stěně. Přibližne 4 centimetry od vstupu do vaginy je pověstný bod G – citlivé a lehce dráždivé místečko, jehož správná stimulace dokáže přivodit vyvrcholení.

Palcem nezapomínejte masírovat celou oblast vaginálního vstupu. Čím více bude toto místo prokrvené a stimulované, o to větší je šance, že dojde k výstřiku. Neuškodí, když druhou rukou vyvinete jemný tlak na podbříško. Ovšem s tímto hmatem netřeba přehánět, proto buďte obezřetní a tlak zvyšujte velmi opatrně.

Rychlost kmitání prstů v pochvě je individuální. Zatímco některé ženy uvítají pomalý, avšak důkladný a sebejistý pohyb, jiné vystříknou, když je kmitání rychlé a doslova "zběsilé". V případě, že prstění příliš nefandíte, můžete ruku nahradit tenším vibrátorem, který je anatomicky navržen tak, aby dráždil pověstný bod G. Vibrace výstřiku často příliš nepomáhají. 

Jestli se vám ani tak tohoto zážitku dosáhnout nepodaří, nezoufejte. Je to víceméně vzácná zkušenost, která se občas dost přeceňuje. Kvalitní a dlouhý orgasmus je mnohem lepším zážitkem, který nevyvolává žádné rozpaky, pouze slast.
Článek připravil
Martina
09.07. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...