Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Filmový sex versus realita? 1. část

Filmy pro dospělé jsou zavádějící. A to pořádně. V reálném životě nemá každý muž 30centimetrový penis, každá žena nemá dokonalá prsa a ne každý anální sex si užijete jako to nejlepší, co se vám v životě stalo.
Sex vo filme verzus v reálnom živote.

Klamou ale i běžné filmy, na které večer narazíte při přepínání televize. A co hůř, mnohdy zavádějí i filmy vhodné pro mladší diváky, a dokonce i filmy a seriály určené náctiletým. Pro mnohé mladé lidi je sledování televize jediným zdrojem informací o vztazích a sexu. V konfrontaci s realitou jsou tak často zklamaní, případně rovnou zahanbení.
Realita je totiž od filmů diametrálně odlišná.

Sex ve vodě 🌊

Znáte to. Hlavní hrdinové si užijí vášnivý sex ve vířivce nebo v bazénu. Chtěli byste to taky zkusit? Připravte se na komplikace. Za prvé, voda smývá všechno – i vaginální sekret. Sex ve vodě tedy může být bolestivý, protože chybí lubrikační látka. Dochází ke zvýšenému tření a ke vzniku vaginálních mikrotrhlin. Pokud nejde o spontánní nápad, ale předem připravenou akci, přibalte si lubrikant na bázi silikonu. Ten voda nerozpustí. 

Druhou komplikací je velké množství bakterií ve vířivkách a bazénech. I když se do nich přidávají látky jako chlor a jiné dezinfikující chemikálie, bazény a vířivky jsou pro bakterie živnou půdou. Chlor navíc narušuje PH vagíny a vede k rozmnožování kvasinek.

Právě proto se nedoporučuje ženám trpícím častými záněty a infekcemi tato zařízení navštěvovat. Mnohdy stačí se v takové vodě vykoupat nebo si zaplavat a infekce je na světě. Přidejte k tomu fakt, že při sexu se přímo do vagíny spolu s partnerovým penisem dostane i voda plná bakterií. Aby toho nebylo málo, bez lubrikační látky vznikají ranky, do kterých se zmiňované bakterie mohou dostat. Ještě vás sex v bazénu láká?

Sex na pláži 🏖

Jedno z nejromantičtějších klišé používaných ve většině romantických filmů. Zapadá slunce, na pláži už není ani živáčka. A tak si to s partnerem rozdáte přímo tam. Nebo se přes různé polohy přesunete přímo do moře. Netvrdíme, že to není možné nebo že se to občas nestává. Ve skutečnosti se ale připravte na písek VŠUDE. A tím myslíme i v intimních otvorech. Nepříjemně štiplavá pro vás bude i slaná voda (i ona se dostane všude). Po takovém zážitku je potřeba jít co nejdřív na malou, osprchovat se a vypláchnout si intimní otvory.


Podivné zvuky při sexu

Mezi zvuky filmového sexu rozhodně nepatří plácání zpoceného těla o jiné zpocené tělo. Nezahrnují ani zvuk, který vydávají dvě zpocená těla, když se od sebe oddělují. A stoprocentně jste v žádném filmu nezachytili zvuk, který vydává vagína, když do ní vniká vzduch a pak se vytlačuje ven. Tomu se říká vaginální fúze, prdění nebo jinak queefing. Tyto zvuky jsou normální a přirozené, pochva je dutý otvor a vzduch, který se do ní dostal během pohlavního styku, musí ven.

Film vám tyto informace nenabídne, přestože jde o naprosto přirozenou součást sexu a života vůbec. Teď už víte, že si na romantickou večerní procházku po pláži máte přibalit kapesní balení silikonového lubrikantu. Hodně štěstí těm, kteří jsou připraveni 😍

Pokračování zde... 
Článek připravil
Barbora F.
06.12. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
20.06. 2022
Séria: Smysly jako erotogenní zóny – ČICH
Každý z našich smyslů je zároveň i erotogenní zónou, která nám může otevřít nové dimenze intimního zážitku. Začneme čichem. Právě s čichem souvisí staré známé tvrzení, že „partner nám musí vonět“. Jedná se o zjednodušené podání složitého chemicko-biologického procesu, který se odehrává v našem mozku a výrazně se podílí na výběru sexuálního i životního partnera.
524
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...