Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Co je to vakuová pumpa na vagínu a proč ji vyzkoušet?

K vakuovým pumpám mají blíž muži než ženy. Mnohokrát jsme odpovídali na otázku, k čemu přesně vakuová pumpa na vagínu slouží a jaké má účinky. Pojďme si tedy tuto pomůcku představit a říct si, jak se správně používá a proč se nebát ji vyzkoušet.Vakuová pumpa je pomůcka pro ženy, která se skládá ze dvou částí – vrchní části (takzvané přísavky nebo korýtka) a balónku, kterým se pomocí pumpování vytváří podtlak. Přísavka může i nemusí mít drážky a výstupky, které vagínu stimulují. Většinou se tato část pumpy vyrábí ze silikonu, případně plastu.

Pumpy se podle velikosti přísavky dělí na dvě skupiny. První z nich má přísavku o něco menší, takže stimuluje a pumpuje pouze klitoris. Druhá skupina pump zase disponuje větším korýtkem, které se přikládá na celou vagínu a vytváří podtlak nejen na klitoris, ale na celou vagínu včetně vnitřních pysků a poševního vchodu.

Jak vakuovou pumpu na vagínu správně použít?

Přísavku přiložte na klitoris nebo celou vagínu a lehce a pomalu mačkejte balónek. Po každém zmáčknutí chvíli počkejte a vnímejte své pocity. Začátečnicím se doporučuje poprvé napumpovat balónek maximálně pětkrát, ale u různých pump může být počet různý. Některé vytvářejí silný podtlak už po několika stlačeních, jiné budete muset napumpovat víc, aby se dostavil stejný účinek.

Samotné pumpování má výrazný stimulační efekt, a tak vás tato příprava na další hrátky pořádně nabudí. Pumpu můžete používat v rámci milenecké předehry, ale i při sólo hrátkách, než použijete jinou hračku.

Jaký to má efekt?

Vytvořením podtlaku se do vagíny nahrne víc krve, takže citlivější bude nejen klitoris, ale i stydké pysky a poševní vchod. Celá oblast bude intenzivněji reagovat na doteky a dráždění, vzrušení bude silnější a orgasmus pronikavější. Po několika minutách se efekt ztratí a vagína bude jako předtím.

Napumpování vagíny ocení ženy při hrách s klitorisem a orálních hrátkách. I penetrace bude mnohem příjemnější, jelikož vakuová pumpa nabudí všechny hmatové receptory ve vagíně. Je proto vhodná nejen pro ženy, které chtějí v posteli vyzkoušet něco nového, ale také pro ty, které mají problém s dosažením orgasmu.

Jak na ještě silnější orgasmus?

Pokud chcete zažít ten nejlepší orgasmus v životě, po použití pumpy naneste na vagínu a klitoris stimulační lubrikační gel. Jedná se o lubrikant obohacený o látky, které způsobí větší citlivost sliznice. V kontaktu s napumpovanou vagínou umí i malé množství lubrikantu způsobit opravdové divy.

Masážní hlavice bude také skvělou pomocnicí. Protože bude klitoris pořádně prokrvený, vibrace z hlavice ho ještě více nažhaví. Výsledkem bude mimořádně silný orgasmus, který budete prodýchávat ještě o mnoho chvil později. :)

Článek připravil
Martina
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
22.08. 2023
Erotická povídka: Ledové potěšení
Experimentování za dveřmi ložnice vždycky patřilo k našim oblíbeným aktivitám. Ne že by se nám obyčejný sex se ženou někdy zdál nudný, ale jen velmi zřídka jsme se dokázali obejít bez fantazírování o tom, jak to všechno ještě víc ozvláštnit. Právě díky tomu náš sexuální život nikdy šeď neznal. A to je podle mě i jeden ze základních pilířů kvalitně fungujícího dlouhodobého vztahu.
835
0
Recenze
15.04. 2024
Recenze: Satisfyer Top Secret+
Dnes si řekneme něco o nositelném vibrátoru, který je tak sexy, že pouhý pohled na něj otevírá brány erotických fantazií. Jedná se o další skvělý produkt od známé společnosti Satisfyer, která nabízí erotický wellness za přijatelné ceny. Kvalita jejich produktů si drží svůj standard již mnoho let, a proto neseznámit se blíže s touto hračkou by byla opravdu promarněná příležitost zažít něco nového.
259
0
Co je to ...
03.05. 2024
Co je to menstruační kalíšek a jak ho správně používat?
Menstruační kalíšek je sice na trhu už několik desítek let, ale největší oblibě se těší až v posledních letech. Není se čemu divit – vždyť splňuje všechny trendy, které momentálně ovládají svět: žádný odpad a žádná zdravotní rizika. Dalo by se tedy říct, že si tato pomůcka musela na svou chvíli počkat, protože při svém uvedení do prodeje předběhla dobu.
103
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...