Co je to vakuová pumpa na vagínu a proč ji vyzkoušet?

K vakuovým pumpám mají blíž muži než ženy. Mnohokrát jsme odpovídali na otázku, k čemu přesně vakuová pumpa na vagínu slouží a jaké má účinky. Pojďme si tedy tuto pomůcku představit a říct si, jak se správně používá a proč se nebát ji vyzkoušet.Vakuová pumpa je pomůcka pro ženy, která se skládá ze dvou částí – vrchní části (takzvané přísavky nebo korýtka) a balónku, kterým se pomocí pumpování vytváří podtlak. Přísavka může i nemusí mít drážky a výstupky, které vagínu stimulují. Většinou se tato část pumpy vyrábí ze silikonu, případně plastu.

Pumpy se podle velikosti přísavky dělí na dvě skupiny. První z nich má přísavku o něco menší, takže stimuluje a pumpuje pouze klitoris. Druhá skupina pump zase disponuje větším korýtkem, které se přikládá na celou vagínu a vytváří podtlak nejen na klitoris, ale na celou vagínu včetně vnitřních pysků a poševního vchodu.

Jak vakuovou pumpu na vagínu správně použít?

Přísavku přiložte na klitoris nebo celou vagínu a lehce a pomalu mačkejte balónek. Po každém zmáčknutí chvíli počkejte a vnímejte své pocity. Začátečnicím se doporučuje poprvé napumpovat balónek maximálně pětkrát, ale u různých pump může být počet různý. Některé vytvářejí silný podtlak už po několika stlačeních, jiné budete muset napumpovat víc, aby se dostavil stejný účinek.

Samotné pumpování má výrazný stimulační efekt, a tak vás tato příprava na další hrátky pořádně nabudí. Pumpu můžete používat v rámci milenecké předehry, ale i při sólo hrátkách, než použijete jinou hračku.

Jaký to má efekt?

Vytvořením podtlaku se do vagíny nahrne víc krve, takže citlivější bude nejen klitoris, ale i stydké pysky a poševní vchod. Celá oblast bude intenzivněji reagovat na doteky a dráždění, vzrušení bude silnější a orgasmus pronikavější. Po několika minutách se efekt ztratí a vagína bude jako předtím.

Napumpování vagíny ocení ženy při hrách s klitorisem a orálních hrátkách. I penetrace bude mnohem příjemnější, jelikož vakuová pumpa nabudí všechny hmatové receptory ve vagíně. Je proto vhodná nejen pro ženy, které chtějí v posteli vyzkoušet něco nového, ale také pro ty, které mají problém s dosažením orgasmu.

Jak na ještě silnější orgasmus?

Pokud chcete zažít ten nejlepší orgasmus v životě, po použití pumpy naneste na vagínu a klitoris stimulační lubrikační gel. Jedná se o lubrikant obohacený o látky, které způsobí větší citlivost sliznice. V kontaktu s napumpovanou vagínou umí i malé množství lubrikantu způsobit opravdové divy.

Masážní hlavice bude také skvělou pomocnicí. Protože bude klitoris pořádně prokrvený, vibrace z hlavice ho ještě více nažhaví. Výsledkem bude mimořádně silný orgasmus, který budete prodýchávat ještě o mnoho chvil později. :)

Článek připravil
Martina
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální polohy a praktiky
09.07. 2021
Co je to squirting neboli mokrý orgasmus?
Squirting či jinak řečeno – ženský mokrý orgasmus je v oblasti sexu velkým fenoménem. Každopádně více se o něm mluví, než kolik žen ho ve skutečnosti zažívá, neboť mokrého orgasmu dosáhne jen zhruba 20 % žen. O to vyhledávanější jsou na porno stránkách scény se ženským squirtingem, neboť každý muž si chce dokázat, že se ženou dokáže dělat divy. Jak celý proces vypadá, jak mokrého orgasmu dosáhnout a co za tekutinu v tu chvíli z ženy vychází?
5 908
0
Co je to ...
05.06. 2021
Co je to wand aneb masážní hlavice a jak si s ní užít co nejvíc rozkoše?
Wand nebo také masážní hlavice je doslova kouzelný přístroj – vždyť už jen samotné pojmenování pochází z anglického spojení „magic wand“, což značí, že jde o kouzelnou hůlku, která se o váš orgasmus postará do několika minut. Pojďme se tedy společně podívat, jak tato magická erotická hračka funguje, jaké jsou její funkce a na co všechno se dá použít..
334
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.