Co je to vakuová pumpa na vagínu a proč ji vyzkoušet?

K vakuovým pumpám mají blíž muži než ženy. Mnohokrát jsme odpovídali na otázku, k čemu přesně vakuová pumpa na vagínu slouží a jaké má účinky. Pojďme si tedy tuto pomůcku představit a říct si, jak se správně používá a proč se nebát ji vyzkoušet.Vakuová pumpa je pomůcka pro ženy, která se skládá ze dvou částí – vrchní části (takzvané přísavky nebo korýtka) a balónku, kterým se pomocí pumpování vytváří podtlak. Přísavka může i nemusí mít drážky a výstupky, které vagínu stimulují. Většinou se tato část pumpy vyrábí ze silikonu, případně plastu.

Pumpy se podle velikosti přísavky dělí na dvě skupiny. První z nich má přísavku o něco menší, takže stimuluje a pumpuje pouze klitoris. Druhá skupina pump zase disponuje větším korýtkem, které se přikládá na celou vagínu a vytváří podtlak nejen na klitoris, ale na celou vagínu včetně vnitřních pysků a poševního vchodu.

Jak vakuovou pumpu na vagínu správně použít?

Přísavku přiložte na klitoris nebo celou vagínu a lehce a pomalu mačkejte balónek. Po každém zmáčknutí chvíli počkejte a vnímejte své pocity. Začátečnicím se doporučuje poprvé napumpovat balónek maximálně pětkrát, ale u různých pump může být počet různý. Některé vytvářejí silný podtlak už po několika stlačeních, jiné budete muset napumpovat víc, aby se dostavil stejný účinek.

Samotné pumpování má výrazný stimulační efekt, a tak vás tato příprava na další hrátky pořádně nabudí. Pumpu můžete používat v rámci milenecké předehry, ale i při sólo hrátkách, než použijete jinou hračku.

Jaký to má efekt?

Vytvořením podtlaku se do vagíny nahrne víc krve, takže citlivější bude nejen klitoris, ale i stydké pysky a poševní vchod. Celá oblast bude intenzivněji reagovat na doteky a dráždění, vzrušení bude silnější a orgasmus pronikavější. Po několika minutách se efekt ztratí a vagína bude jako předtím.

Napumpování vagíny ocení ženy při hrách s klitorisem a orálních hrátkách. I penetrace bude mnohem příjemnější, jelikož vakuová pumpa nabudí všechny hmatové receptory ve vagíně. Je proto vhodná nejen pro ženy, které chtějí v posteli vyzkoušet něco nového, ale také pro ty, které mají problém s dosažením orgasmu.

Jak na ještě silnější orgasmus?

Pokud chcete zažít ten nejlepší orgasmus v životě, po použití pumpy naneste na vagínu a klitoris stimulační lubrikační gel. Jedná se o lubrikant obohacený o látky, které způsobí větší citlivost sliznice. V kontaktu s napumpovanou vagínou umí i malé množství lubrikantu způsobit opravdové divy.

Masážní hlavice bude také skvělou pomocnicí. Protože bude klitoris pořádně prokrvený, vibrace z hlavice ho ještě více nažhaví. Výsledkem bude mimořádně silný orgasmus, který budete prodýchávat ještě o mnoho chvil později. :)

Článek připravil
Martina
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální zdraví
22.02. 2024
Sex po porodu. Kdy začít?
Těhotenství a porod obecně jsou významným zásahem do ženského těla. Někdy ženy dokonce nemohou mít během těhotenství sex, pokud je rizikový. Po narození dítěte si ho proto samozřejmě chtějí dosytosti užít. Všichni víme, že po porodu žena nesmí mít sex po dobu 6 týdnů, protože nastává fáze "očisty“ – šestinedělí. A zároveň se ani ženám do sexu nechce a pohlavní styk je to poslední, na co novopečená maminka myslí. Kolotoč kolem miminka dá zkrátka zabrat i té nejvášnivější ženě.
161
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...