Satisfyer Pro 2 Generation 2 vs. Satisfyer Pro 2 Generation 3 smart

Satisfyer je velmi oblíbená německá značka, která pravidelně přináší na trh skvělé novinky. Abyste si z nich dokázali vybrat hračku, která je pro vás ta pravá, máme pro vás porovnání novinky Satisfyer Pro 2 Generation 3 smart a staršího modelu Satisfyer Pro 2 Generation 2. Pojďme na to.
 Satisfyer Pro 2 Generation 2 vs. Satisfyer Pro 2 Generation 3 smart
Balení
U všech produktů této značky je balení velmi vkusné, moderní a elegantní. Krabice má krásný design a obsahuje produkt, nabíječku a návod k použití. 

Satisfyer Pro 2 Generation 2

Design
Ergonomicky tvarovaný stimulátor Satisfyer Pro 2 Generation 2 výborně padne do ruky a má nádherný elegantní design. Sací hlavice je vyrobená ze 100% medicínského silikonu, který je velmi příjemný na dotek. Tělo stimulátoru je vyrobeno z ABS plastu. Velkou výhodou je 100% vodotěsnost. To znamená, že když máte chuť, můžete si ho klidně vzít s sebou i do vany.
Pro 2 Generation 2
Ovládání a funkce
Satisfyer Pro 2 Generation 2 se zapíná/vypíná samostatným tlačítkem a jednotlivé intenzity si přepínáte samostatnými tlačítky + a druhým −. Navíc, pokud ho chcete okamžitě vypnout, už nemusíte procházet jednotlivé intenzity, stačí jen na pár vteřin podržet tlačítko On/Off a sám se vypne.

Hlavním důvodem požitku, který Satisfyer přináší, je technologie Air-Pulse, která se stará o potěšení bez mechanické stimulace klitorisu. Díky této technologii vzniká podtlak na klitoris, který následně stimulují pulzační tlakové vlny. Stačí, abyste do otvoru v silikonové hlavici vložili klitoris a zapnuli. Pohltí vás až 11 různých režimů. Stimulace tlakovými vlnami je revoluční a do tří minut dosáhne orgasmu až 98% žen. 

Motůrek a nabíjení
Motůrek má tichý chod, takže používání je diskrétní. Nabíjení pomocí magnetického USB kabelu je praktické a vibrátor po něm vydrží 2 hodiny.

Satisfyer Pro 2 Generation 2

Cena: od 1 299 Kč
Plusy 
✅ Bezdotyková stimulace klitorisu prostřednictvím technologie Air-Pulse
✅ Snazší ovládání
✅ Krásny design
✅ Tichý chod
✅ 100% vodotěsný
✅ Příjemný materiál hlavice
✅ Lze nabíjet

Mínusy
⛔️ Nemá smart funkci na aplikaci ani bluetooth
⛔️ Tělo vibrátoru je z plastu

Satisfyer Pro 2 Generation 3 smart

Design  
Už první kontakt s vibrátorem Satisfyer Pro 2 Generation 3 smart vás ujistí, že jde o špičkovou hračku. Na rozdíl od staršího modelu, je z matného silikónu celý vibrátor. Tělo tohoto modelu je mimořádně hebké. Vyměnitelné nástavce jsou také silikonové. Na dotek jsou velmi tenké a jemné.

I tento model je 100% vodotěsný, v hloubce 1,5 metru vydrží až 30 minut.
Pro 2 Generation 3 Smart Ovládání a funkce
Samozřejmě, že si novinka zachovala to, co milujeme i na Pro 2 Generation 2 – kvalitní vibrace a stimulaci tlakovými vlnami. Kromě zmiňované Air-Pulse technologie je k dispozici také Liquid Air technologie. Využít ji můžete díky vyměnitelnému nástavci, který napodobuje tekoucí vodu. Najdete ho v balení, takže vibrátor můžete používat se 2 různými nástavci

Tento model má 2 samostatně ovládané motory a rozmazlí vás pomocí 11 pulzačních a 12 vibračních režimů. Ovládání je poměrně jednoduché, dolním tlačítkem můžeme zapnout/vypnout vibrace, středním tlačítkem zapnout/vypnout Air-Pulse i Air-Liquid technologii a přidat na intenzitě, naopak horním tlačítkem můžeme zase intenzitu těchto technologií ubrat. 

Novinkou je spárování s vaším telefonem. Prostřednictvím bezplatné aplikace Satisfyer Connect (kompatibilní s iOS i Android) si svoji Pro 2 Generation 3 smart můžete spárovat s telefonem, tabletem nebo hodinkami. Otevře se vám tak nekonečný počet možností, jak si intimní hrátky vychutnat. Díky aplikaci si můžete užít vibrace v rytmu zvuků v okolí nebo vaší oblíbené hudby. Můžete si vytvořit vlastní režimy vibrování, nebo přenechat kontrolu nad vaší rozkoší partnerovi. Na trhu je Satisfyer Pro 2 Generation 3 ve dvou verzích. My vám nabízíme nejnovější model ve verzi smart s možností spárování s telefonem prostřednictvím aplikace a bluetooth. Teď v nabídce jen za 1 599 Kč.

Motůrek a nabíjení
Motůrek má rovněž tichý chod, takže používání vibrátoru je diskrétní. I tento model se dá samozřejmě nabíjet pomocí magnetického USB kabelu. Po plném nabití vydrží 2 hodiny.
Pro 2 Generation 3 Smart

Satisfyer Pro 2 Generation 3 smart

Cena: od 1 599 Kč
Plusy 
✅ Nástavec s technologií Air Liquid
✅ Bezdotyková stimulace klitorisu prostřednictvím technologie Air-Pulse                                          
✅ Hebké tělo z matného silikonu je příjemnější na dotek
✅ Možnost spárovat s chytrým telefonem a užít si různé druhy požitků                                     
✅ Více režimů a možností použití
✅ Krásny design
✅ Tichý chod
✅ 100% vodotěsný
✅ Příjemný materiál hlavic
✅ Lze nabíjet

Mínusy
⛔️ Pro využití spárování s telefonem je nutné být pokročilejším uživatelem chytrého telefonu

Lubrikant a údržba
Péče je u obou modelů stejná. Doporučujeme používat je pouze s lubrikačními gely na bázi vody. Jako dezinfekci používejte přípravky vyvinuté speciálně na čištění erotických hraček. V nabídce jich máme hned několik. Nejlepší je čistit hračky před i po každém použití.

Závěr
Oba dva produkty jsou opravdu skvělé a poskytují snadné dosažení klitorálního orgasmu. Oba modely rovněž nabízejí příjemné použití i pro pány, klidně s nimi během milování experimentujte. 

Design je v obou případech krásný, protože si na něm značka Satisfyer dává záležet. Luxusněji působí Pro 2 Generation 3 smart, jelikož má z hebkého silikonu celé tělo, nejen hlavici. Právě díky tomu je celý vibrátor ještě příjemnější na dotek. Plast, ze kterého je Pro 2 Generation 2, je na dotek mírně chladnější. 

Pro 2 Generation 2 má jednodušší ovládání, nemá ale smart funkci, takže se nedá ovládat prostřednictvím aplikace. To omezuje počet možností použití. Jestli fandíte inovacím a smart technologiím, určitě sáhněte po novějším modelu Pro 2 Generation 3 smart.

Za největší, a tím pádem i rozhodující, výhodu Pro 2 Generation 3 smart považujeme nástavec s technologií Air Liquid, která připomíná efekt tekoucí vody nebo kmitajícího prstu. Možnost výměny nástavců přináší další alternativy použití, a tím i nové zážitky. Proto bychom upřednostnili model Pro 2 Generation 3 smart.
Článek připravil
Veronika
30.04. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...