Tipy na romantický Valentýn

Valentýn je svátek lásky a lze ho prožít různými způsoby. Záleží jen na vás, jak a zda vůbec svou lásku v tento den oslavíte. Pokud však hledáte tipy, jak připravit skvělé valentýnské rande, jste na správném místě. 
Valentín v sexy spodnom prádle značky Obsessive.

Klišovité valentýnské rande

Podle průzkumů si většina lidí představuje valentýnské rande tím nejvíce „klišé“ způsobem.
Představte si tedy romantiku v tom nejpřísnějším slova smyslu – romantická hudba, šampaňské, jahody, plyšový medvídek, okvětní lístky růží, romantická koupel a svíčky.
Pokud jste o Valentýnu s vaší polovičkou mluvili a přesně tohle vám řekla nebo máte podezření, že si jej takhle představuje, připravte ho tak.
Zůstat doma a připravit večeři se svíčkami a hudbou a zakončit ji koupelí nebo v posteli plné okvětních lístků růží nezní zase tak špatně 😊

Lupene kvetov do postele

Pokud chcete tuto romantiku spojit se šťastným koncem, vyměňte klasické svíčky za masážní. Ty provoní místnost a dopřejí vám krásné romantické světlo. Olej z nich můžete na konci večera použít k erotické masáži. Tyto svíčky jsou vyrobeny ze speciálních olejů, které pokožku nepopálí, protože hoří při nízké teplotě. Navíc s masáží nemusíte spěchat a můžete si v klidu vychutnat romantiku. Masážní svíčky mají dobu hoření až 36 hodin. Šťastný konec tak bude na dosah. 😈

Masážna sviečka s olejom.

Lelo masážní svíčka

Cena: od 799 Kč

Udělejte společně něco, co jste dlouho odkládali

Určitě se najde něco, co máte rádi oba, ale "díky" každodennímu shonu a povinnostem jste si to už dlouho nedopřáli. Třeba návštěva galerie, kina nebo sauny.
A Valentýn je ideálním dnem, kdy si takovou zábavu můžete dopřát a společně zapomenout na každodenní spěch a starosti.
Držte se za ruce, objímejte se, toulejte se jako v počátcích vašeho vztahu. Kdy, když ne v tento den, se můžete znovu cítit bezstarostně jako zamilovaní teenageři.

Vyrazte na výlet

Pokud si chcete užít čas jen pro sebe a nechcete být ničím a nikým rušeni, je výlet ideálním řešením.
Může to být třeba víkend na horách, wellness pobyt, ale i procházka na nějaké hezké místo. Úplně postačí, když budete spolu a nic vás nebude rušit.

Po společné procházce nebo večer v ložnici si můžete dopřát něco neobvyklého a zároveň sexy. Přečtěte svému partnerovi*ce erotickou povídku a uvidíte, že tato forma předehry má své kouzlo.

Lechtivý závěr

Ať už zvolíte jakýkoli scénář, nechte si v zásobě energii na milování.
Milování k lásce neodmyslitelně patří, a proto by mělo být součástí valentýnského večera.

V této fázi se můžete pěkně vyřádit. Ženy si mohou připravit sexy prádlo. To vždy potěší oba partnery. Jednak ženu, která ho má na sobě a cítí se v něm nesmírně sexy a sebevědomě. Tak partnera, který se dívá na její  tělo ve smyslném prádle.

Muži mohou svou partnerku potěšit párovou erotickou hračkou a decentně okořenit společný sexuální život. 😋

Článek připravil
Barbora F.
22.01. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální zdraví
20.10. 2023
Růžový říjen – měsíc prevence rakoviny prsu
Měsíc říjen se nese ve znamení celosvětové osvěty prevence rakoviny prsu.  Prsa jsou symbolem ženskosti a mateřství. Jsou součástí ženské identity. Po staletí jsou zdrojem inspirace pro umělce. Bohužel pro tisíce žen jsou také zdrojem trápení. Rakovina prsu je na prvním místě v žebříčku nejčastěji diagnostikovaných nádorových onemocnění u žen. Více než 6000 českých žen každoročně opouští ordinaci lékaře s děsivou diagnózou - rakovinou prsu. Pokud je však zachycena v raném stadiu, má pacientka velkou šanci na uzdravení. U tohoto typu rakoviny je nesmírně důležitá prevence. A ta je naštěstí dobře dostupná.
193
0
Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
1 346
0
Jak správně používat
14.01. 2022
Jak správně používat anální sprchu? (Adam)
Anální sprchy jsou velmi užitečným nástrojem pro příznivce análních erotických pomůcek a análního sexu jako takového. Jejich úkolem je vyčištění análního otvoru, aby anální hrátky byly co nejhygieničtější. Anální sprcha nám pomáhá vyhnout se „nepříjemnostem“ a zároveň uvolní a připraví anální otvor pro penetraci. Pro mnohé už samotný pocit při použití anální sprchy vyvolává velké vzrušení. V každém případě není použití anální sprchy nic nepříjemného – ba naopak, pokud se sprcha používá správně. Obzvlášť důležité je použití anální sprchy, pokud plánujete takzvaný rimming, tedy lízání análu.
3 555
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...