Tipy na romantický Valentýn

Valentýn je svátek lásky a lze ho prožít různými způsoby. Záleží jen na vás, jak a zda vůbec svou lásku v tento den oslavíte. Pokud však hledáte tipy, jak připravit skvělé valentýnské rande, jste na správném místě. 
Valentín v sexy spodnom prádle značky Obsessive.

Klišovité valentýnské rande

Podle průzkumů si většina lidí představuje valentýnské rande tím nejvíce „klišé“ způsobem.
Představte si tedy romantiku v tom nejpřísnějším slova smyslu – romantická hudba, šampaňské, jahody, plyšový medvídek, okvětní lístky růží, romantická koupel a svíčky.
Pokud jste o Valentýnu s vaší polovičkou mluvili a přesně tohle vám řekla nebo máte podezření, že si jej takhle představuje, připravte ho tak.
Zůstat doma a připravit večeři se svíčkami a hudbou a zakončit ji koupelí nebo v posteli plné okvětních lístků růží nezní zase tak špatně 😊

Lupene kvetov do postele

Pokud chcete tuto romantiku spojit se šťastným koncem, vyměňte klasické svíčky za masážní. Ty provoní místnost a dopřejí vám krásné romantické světlo. Olej z nich můžete na konci večera použít k erotické masáži. Tyto svíčky jsou vyrobeny ze speciálních olejů, které pokožku nepopálí, protože hoří při nízké teplotě. Navíc s masáží nemusíte spěchat a můžete si v klidu vychutnat romantiku. Masážní svíčky mají dobu hoření až 36 hodin. Šťastný konec tak bude na dosah. 😈

Masážna sviečka s olejom.

Lelo masážní svíčka

Cena: od 799 Kč

Udělejte společně něco, co jste dlouho odkládali

Určitě se najde něco, co máte rádi oba, ale "díky" každodennímu shonu a povinnostem jste si to už dlouho nedopřáli. Třeba návštěva galerie, kina nebo sauny.
A Valentýn je ideálním dnem, kdy si takovou zábavu můžete dopřát a společně zapomenout na každodenní spěch a starosti.
Držte se za ruce, objímejte se, toulejte se jako v počátcích vašeho vztahu. Kdy, když ne v tento den, se můžete znovu cítit bezstarostně jako zamilovaní teenageři.

Vyrazte na výlet

Pokud si chcete užít čas jen pro sebe a nechcete být ničím a nikým rušeni, je výlet ideálním řešením.
Může to být třeba víkend na horách, wellness pobyt, ale i procházka na nějaké hezké místo. Úplně postačí, když budete spolu a nic vás nebude rušit.

Po společné procházce nebo večer v ložnici si můžete dopřát něco neobvyklého a zároveň sexy. Přečtěte svému partnerovi*ce erotickou povídku a uvidíte, že tato forma předehry má své kouzlo.

Lechtivý závěr

Ať už zvolíte jakýkoli scénář, nechte si v zásobě energii na milování.
Milování k lásce neodmyslitelně patří, a proto by mělo být součástí valentýnského večera.

V této fázi se můžete pěkně vyřádit. Ženy si mohou připravit sexy prádlo. To vždy potěší oba partnery. Jednak ženu, která ho má na sobě a cítí se v něm nesmírně sexy a sebevědomě. Tak partnera, který se dívá na její  tělo ve smyslném prádle.

Muži mohou svou partnerku potěšit párovou erotickou hračkou a decentně okořenit společný sexuální život. 😋

Článek připravil
Barbora F.
22.01. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...